Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lielās talkas laikā «Rimi» 85 vietās visā Latvijā uzmundrinās talciniekus un cienās ar uzkodām

Lai Lielā talka ikvienam būtu ne tikai iespēja piedalīties Latvijas sakopšanā, bet arī labi pavadīts laiks kopā ar ģimeni un draugiem, Rimi Lielās talkas dienā, 27.aprīlī, astoņās Latvijas pilsētās nodrošinās muzikantu uzstāšanos un bezmaksas spēcinošas uzkodas talciniekiem. Kopumā vairāk nekā 85 talkošanas vietās Rīgā, Dobelē, Valmierā, Madonā, Bauskā, Jelgavā, Liepājā un Ventspilī piestās īpaši organizēti Rimi talkas autobusi, lai lielisku mūziķu pavadībā uzmundrinātu talciniekus, kā arī cienātu ar pīrādziņiem, maizītēm un citiem gardumiem, portālu «Apollo» informēja Laura Podskočija, SIA «Rimi Latvia» vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste.

Turklāt ikvienam rīdziniekam ir iespēja izmantot tirdzniecības centra Damme un Rimi nodrošināto autobusu, kas bez maksas nogādās lielākajās talkošanas vietās pilsētā. Lai piedalītos Rimi Talkas tūrē un rezervētu sev vietu autobusā, jāatsūta pieteikums ar savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru uz e-pastu pr@rimibaltic.com (vietu skaits ir ierobežots). Rimi Talkas tūres autobuss pēc kopīgas talcinieku iesildīšanās un mūziķu priekšnesumiem, dosies ceļā 27.aprīlī, plkst. 9:00 no t/c Damme (adrese: Kurzemes prospekts 1 A).

Turklāt talkas dienas noslēgumā, plkst. 13:00 Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs ikvienu talcinieku, kurš talkos Juglas dzīvnieku patversmes teritorijā, bez maksas cienās ar gardu un sātīgu talkas zupu. Šīs zupas recepte ieguvusi Vislatvijas lielās talkas īpašās maltītes titulu - tā izvēlēta starp vairāk nekā 100 receptēm, kas Rimi Talkas konkursam iesūtītas no dažādām Latvijas pilsētām.