Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas koklētāji pārbaudīs savu māksliniecisko meistarību ceļā uz Dziesmu svētkiem

Sestdien, 27. aprīlī A. Dombrovska mūzikas skolā (Ziemeļblāzmas iela 38) notiks Rīgas koklētāju ansambļu koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku skate, lai noteiktu, kuri koklētāju ansambļi cīnīsies par iespējām piedalīties XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos. Ikviens interesents aicināts klausīties koklētāju sniegumu un svētkiem sagatavoto skaņdarbu repertuāru. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Skatē piedalīsies 18 Rīgas koklētāju ansambļi, gan no Rīgas kultūras centriem, gan bērnu un mūzikas skolām, kā arī no Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas. Koncertā skanēs gan latviešu tautas dziesmas un to aranžējumi, gan klasiskās mūzikas aranžijas koklēm, gan Gunāra Ordelovska, Valta Pūces, Kārļa Lāča un Imanta Kalniņa skaņdarbi.

Spēcīgākie koklētāju ansambļi piedalīsies finālskatēs 1. Jūlijā Rīgas Latviešu Biedrības namā, kur tiksies visas Latvijas labākie koklētāji, lai cīnītos par tiesībām piedalīties vasarā gaidāmajos Dziesmu un deju svētkos.