Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā startēs ģimeņu rallijs ar retro mašīnām «Rally Teens 2013»

29.aprīlī plkst. 12:30 pie «Baltic Beach Hotel» galvenās ieejas startēs unikālais ģimeņu rallijs autoklasikā «Rally Teens 2013.» 

Visas ekipāžas vadīs vecāki, savukārt stūrmaņu lomas pildīs viņu bērni - pusaudži. Rallijā piedalīsies 15 ekipāžas no Latvijas, Krievijas, Igaunijas un Itālijas. Divu dienu laikā tiks nobraukta distance ar kopējo garumu 323 kilometri.

Lielākā daļa šī neparastā rallija dalībnieku ir autosporta iesācēji, taču savu dalību ir pieteikuši arī vairāki profesionāli braucēji, piemēram, slavenais autosportists, Itālijas autosporta asociācijas «Scuderia Tricolore» prezidents Luigi Orlandini. Viņš startēs kopā ar savu meitu.

Kā saka «Russo Baltic Racing Team» komandas direktors Andris Štāls, «Šī rallija mērķis ir veicināt pusaudžu interesi par autosportu, izpratni par braukšanas kultūru, kā arī ceļu satiksmes noteikumiem. Turklāt šīs sacensības ir lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni.»

«Rally Teens» ir unikāls pasākums, kurš pirmo reizi norisinājās Latvijā pagājušā gada aprīlī. Iepriekš pasaulē šādi ralliji nebija notikuši.

Komandai «Russo Baltic Racing Team» ir liela pieredze auto nozarē un kopā ar atbalstu no citiem sadarbības partneriem ir iniciējusi «Rally Teens» pasākumu.