Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LTV pārraidīs bezmaksas politisko reklāmu

Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, Latvijas Televīzija (LTV) maijā pārraidīs deputātu kandidātu bezmaksas priekšvēlēšanu aģitāciju, portālam «Apollo» pavēstīja LTV1 kanāla direkcijas satura redaktore Sarmīte Plūme.

LTV1 bezmaksas raidlaiks - četras reizes pa piecām minūtēm - pienākas 20 politiskajām partijām un partiju apvienībām.

Politiskajām partijām un partiju apvienībām bezmaksas raidlaiku ir iespēja izmantot, ja attiecīgais saraksts iesniegts Rīgas domes vēlēšanām vai kopumā vismaz piecu pilsētu vai novada domju vēlēšanām. Raidlaiks piešķirts saskaņā ar «Priekšvēlēšanu aģitācijas likumu» un Centrālās vēlēšanu komisijas sniegtajiem datiem.

Bezmaksas priekšvēlēšanu aģitācijas raidlaika izloze notiks tiešraidē LTV 1.kanālā 3.maijā pulksten 17.25. Savukārt darbdienās no 7.maija līdz 30.maijam pulksten 17.25 vai 17.30 atkarībā no sarakstu skaita ir plānots pārraidīt bezmaksas priekšvēlēšanu aģitāciju.

Katram sarakstam tiks dota iespēja savu raidlaiku izlozēt katrā no četrām nedēļām, kas būs atlikušas līdz vēlēšanu dienai 1.jūnijā.