Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

RS informē par izmaiņām maija brīvdienās

Maija brīvdienās – 1., 4., 5. un 6.maijā – būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā, kā arī darba dienu braukšanas biļešu lietošanas kārtībā, portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmuma «Rīgas satiksme» (RS) pārstāvis Viktors Zaķis.

4.maijā tiks organizēti papildus reisi dažādos maršrutos, lai uzlabotu iespējas nokļūt mikrorajonos pēc 11.novembra krastmalā koncerta noslēguma plkst.22. Sīkāka informācija tiks izziņota atsevišķi, kā arī izvietota RS mājas lapā.

1., 4., 5. un 6.maijā sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu grafika. Minibusi kursēs pēc svētdienai paredzētā saraksta, atsevišķi minibusu maršruti kursēs pēc saīsināta grafika.

Nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 3. uz 4.maiju un naktī no 4. uz 5.maiju.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas biļetes darba dienām, RS lūdz ievērot, ka 1. un 6.maijā braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, nav derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Iedzīvotāju ērtībām 1., 4., 5. un 6.maijā darbosies viens klientu apkalpošanas centrs – Spīķeru ielā 1 (no plkst.10 – 16), pārējie klientu apkalpošanas centri šajās dienās būs slēgti.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo RS, 1., 4., 5. un 6.maijā varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas darbojas Vecrīgā un pazemes stāvvietā pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.