Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Divas melnīgsnēja izskata sievietes mēģina izkrāpt naudu

Aizvadītās nedēļas nogalē viltus sociālās darbinieces kārtējo reizi mēģinājušas apkrāpt kādu sievieti, šoreiz Liepājā, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga.

Kāda sieviete informējusi policiju par to, ka divas melnīgsnēja izskata sievietes ieradušās pie viņas mājās kādā dzīvoklī Liepājā, un, uzdodoties par sociālajām darbiniecēm, mēģinājušas izkrāpt naudu.

Policija atgādina, ka šādi krāpšanas gadījumi gan Liepājā, gan arī citviet Latvijā ir konstatēti vairākkārt, tādēļ iedzīvotājiem, īpaši cilvēkiem cienījamā vecumā, jābūt piesardzīgiem un jāatceras, ka īstie sociālie darbinieki gandrīz nekad neierodas dzīvesvietā bez iepriekšēja brīdinājuma, un viņiem līdzi ir jābūt identifikācijas kartei ar fotogrāfiju.

Redzot vai sastopot aizdomīgas personas (visbiežāk ir sievietes) kas uzdodas par sociālajiem darbiniekiem un it kā vēlas palīdzēt, bez brīdinājuma ierodoties dzīvesvietā, lūgums nekavējoties informēt policiju: 6 34 04 602, 110, anonimi@kurzeme.vp.gov.lv vai arī vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.