Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Cipulis: Spēles maniere būs līdzīga kā pērn

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Cipulis uzskata, ka fiziski komanda ir gatava gaidāmajam pasaules čempionātam, kurš šonedēļ sāksies Somijā un Zviedrijā.

Laikrakstam «Diena» Cipulis paudis apņēmību turnīrā cīnīties par augstākajām vietām.

«Nekad jau nebraucam uz čempionātu ar domu, ka tikai paliktu A grupā. Vienmēr gribas tikt pēc iespējas augstāk. Fiziski komanda ir gatava. Lai tikai arī veiksme mums stāvētu līdzās!,» saka uzbrucējs, kurš norāda, ka liela nozīmē ir spēlei nevienādos sastāvos.

«Mūsdienu hokejā vairākums un mazākums lielā mērā arī noteic spēles rezultātu. Ja metīsim iekšā, viss būs kārtībā. Salīdzinot ar pagājušo gadu, būtiski nekas nemainīsies. Pēdējo nedēļu pastiprināti strādājam pie taktikas, tāpēc varu teikt, ka spēles maniere būs līdzīga kā pērn,» teic hokejists.

Cipulim šis būs astotais čempionāts pēc kārtas un hokejists saka, ka vēlēšanās pārstāvēt izlasi nav zudusi.

«Tā jau laikam ir, ka aiz Edžus (Masaļska - aut.) būšu nākamais vecākais. Ja man jautā par sajūtām, tad vecs nejūtos. Spēka pietiek, un īstenībā jūtos daudz labāk nekā citus gadus, jo man šī sezona nebija gara. Ir vēlēšanās vēl uzspēlēt,» uzsvēra uzbrucējs.