Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvijas Loto» pieteicies 50 000 latu laimētājs

Vakar «Latvijas Loto» birojā ieradies viens no aizvadītās nedēļas nogales veiksminiekiem, kurš papildspēlē «Džokers 7» laimēja 50 000 latu, portālu «Apollo» informēja «Latvijas Loto» pārstāve Aiga Roziņa.

Roziņa pastāstīja, ka smaidīgais un priecīgais laimētājs Gunārs ir 50 gadus vecs Saldus iedzīvotājs, pēc profesijas autovadītājs.

Gunāra ģimenē izaudzināti divi bērni.

Svētdienas rītā viņš skatījies «SuperBingo» izlozi un ar prieku konstatējis, ka otro reizi mūžā ir laimējis laimestu par «Centru». Šajā reizē tas bija 2,88 lati. Izlozes beigās Gunārs salīdzinājis arī «Džokers 7» izlozes rezultātus ar sava spēles kupona numuru.

«Pieci skaitļi no septiņiem jau sakrita, un es domāju, vai tiešām pēdējais būs 9?» stāstījis laimētājs. Pēdējais cipars tiešām bija 9, un tas liecināja par tikko laimētiem 50 000 latu.

«Sākumā nebiju pārliecināts, vai esmu savu loterijas biļeti pārbaudījis pareizi», stāsta Gunārs, «drošības labad izlozes rezultātus pārbaudīju internetā un otrā dienā vēlreiz tirdzniecības vietā».

Vaicāts par to, kā plāno tērēt laimēto naudu, veiksminieks atbildēja, ka pagaidām vēl neesot nevienas idejas šajā jautājumā.

Otrs aizvadītās nedēļas nogales veiksminieks, loterijas «Keno» 30 000 latu laimētājs, kurš savu laimīgo skaitļu kombināciju bija reģistrējis «Plus punkts» tirdzniecības vietā Cēsīs, joprojām tiek gaidīts piesakāmies «Latvijas Loto» birojā Vecrīgā.

Jau ziņots, ka pagājušās nedēļas nogale bijusi veiksmīga diviem «Latvijas Loto» loteriju spēlētājiem.

Piektdienas, 26.aprīļa «Keno» vakara izlozē kāds loterijas spēlētājs laimējis 30 000 latu. Laimīgā kvīts ar diviem variantiem un likmi 50 santīmu abos spēles variantos uz vienu izlozi kopsummā par vienu latu iegādāta «Plus punkts» tirdzniecības vietā Cēsīs, Gaujas ielā 56b. Savukārt sestdienas, 27.aprīļa izlozē kāda cita veiksmīga spēlētāja kupona septiņzīmju numura pēdējie seši cipari sakrita ar «Džokera 7» izlozes rezultātiem, kas pēc spēles noteikumiem nozīmē, ka ir laimēti 50 000 latu.

«Latvijas Loto» organizē loterijas «SuperBingo», «Keno», «Viking Lotto», «Eurojackpot» un «Latloto 5no35» ar divām papildspēlēm «Džokers» un «Džokers 7», un astoņas momentloterijas. Loterijas biļetes var iegādāties «Latvijas Loto», «Narvesen», Latvijas Pasta un citās tirdzniecības vietās, kā arī «Latvijas Loto» interneta vietnē www.latloto.lv.