Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Zelta Mopēdam» ir pieteikušies 300 dalībnieki

«Zelta Mopēda» pasākumā, kas 1.maijā norisināsies Biķernieku kartinga trasē, piedalīsies vismaz 300 dalībnieki. Skatītājiem būs iespēja vērot visai plašu mazkubatūras tehnikas spektru - no retro mopēdiem līdz nopietni pārbūvētiem ielas skūteriem. Ar šo pasākumu tiks atklāta šīs vasaras Biķernieku trases auto-moto sezona, kā arī mopēdistu vasara.

Pērn «Zelta Mopēda» motošosejas sacensības Biķerniekos pulcēja vairāk nekā 80 braukt gribētāju. Šogad sacensību programma kļuvusi plašāka un dalībnieki sacentīsies astoņās dažādās klasēs. Pēc vairāku gadu pārtraukuma trasē dosies arī dalībnieki atjaunotajā klasisko sporta un ceļa retromotociklu klasē. Līdztekus sportiskajām aktivitātēm paredzēti skūteristu šovi, izstādes un konkursi. Darbosies arī motorolleristu vidū tik pieprasītais jaudas stends, kas noteiks jaudīgāko Latvijas skūteri.

Sacensību dalībniekiem pievienosies arī vairāki simti ielas skūteristu, kuriem šis pasākums vienlaicīgi kalpos par sezonas atklāšanas notikumu.

Šogad «Zelta Mopēda» sacensību laikā Biķernieku trasē darbosies arī īpaša «Moto drošībnieku» komanda, kura sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), SIA «Statoil Fuel & Retail Latvia» un apdrošināšanas sabiedrību «ERGO» veiks ātros motorizēto transportlīdzekļu drošības testus un atraktīvā veidā pārbaudīs pasākuma dalībnieku zināšanas par drošu braukšanu. Pasākuma laikā «Moto drošībnieku» komanda noteiks drošāko motobraucēju, kuram pasniegs speciālbalvu - zelta moto ķiveri.

Atklāšana un svinīgā parāde sāksies plkst.12:00, un apmeklējums būs bezmaksas. Savukārt sacensību uzvarētāju apbalvošana un «Zelta Mopēda» kausu pasniegšana plānota ap plkst. 16:00.