Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājā notiks starptautiska angļu valodas vasaras skola

Līdzīgi kā pagājušajā vasarā, arī šogad Liepājā notiks starptautiska angļu valodas vasaras skola «Liepājas Universitātes & PURE Academy Angļu valodas vasaras skola 2013». Tās mērķis ir dot iespēju cilvēkiem uzlabot angļu valodas runāšanas, klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas prasmes, mācoties 2 nedēļas 6 stundas dienā.

Ņemot vērā cilvēku interesi, šogad tiek piedāvāti divi laiki: no 1. jūlija līdz 12. jūlijam un no 12. augusta līdz 23. augustam. Interesenti var izvēlēties vienu no tiem vai arī mācīties abos norādītajos laikos. Mācības notiks no plkst. 9.00 rītā līdz 16.00 pēcpusdienā. Papildus tiks piedāvātas arī dažādas vakara aktivitātes angļu valodā.

Angļu valodas vasaras skolā var piedalīties jebkura vecuma pieaugušie, vidusskolēni un augstskolu studenti ar dažāda līmeņa angļu valodas zināšanām. Atsevišķa grupa tiek veidota bērniem (10-15 gadi).

Angļu valodas vasaras skolā strādās pasniedzēji no ASV, Anglijas un Latvijas. Lai mācību process būtu daudzveidīgāks, ar katru grupu dienā strādās 3-4 pasniedzēji.

Pagājušajā gadā angļu valodas vasaras skolā piedalījās interesenti ne tikai no dažādām Latvijas pilsētām (Liepājas, Rīgas, Valdemārpils, Kuldīgas u.c.), bet arī dalībnieki no Spānijas un Lietuvas. Arī šogad vasaras skolai ir pieteikušies dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm, piemēram, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Spānijas.

Angļu valodas vasaras skola Liepājā pirmo reizi tika organizēta pagājušā gada vasarā Liepājas Universitātē. Šogad angļu valodas vasaras skolu organizē Profesionālās tālākizglītības iestāde «PURE Academy» sadarbībā ar Liepājas Universitāti. Pasākuma koordinatore, tāpat kā pagājušajā gadā, ir Inga Pūre, «PURE Academy» direktore, Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes lektore un studiju programmas «Komunikācijas vadība» direktore.

www.liepu.lv