Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ābols: Tagad atbildība būs vēl lielāka

Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Artis Ābols pēc oficiālas statusa apstiprināšanas kluba mājaslapā atzīst, ka sajūtas ir patīkamas un šis ir jauns posms viņa karjerā.

«Tīri subjektīvi sakot, pēc būtības manā darbā nekas nemainīsies. Kamēr biju vietas izpildītājs un tagad galvenā trenera statusā man tāpat bija un ir jālemj, jāpieņem lēmumi. Šobrīd vienkārši mainās statuss,» norāda treneris.

«Tas ir jauns izaicinājums un jauna atbildība. Darbā nemainās nekas (vietas izpildītājs vai galvenais), bet mainās tā statuss un mainās atbildība. Tad atbildība bija liela, bet tagad tā ir vēl lielāka. Tad varbūt bija tāda sajūta – it kā esi, it kā neesi galvenais. Kaut kas pa vidu,» atzīst Ābols.

«Ko vietas izpildītāja amatā visvairāk apguvu? Viens vārds – pieredze. To nekur nevar nopirkt. To iegūst tikai ar gadiem, atskatoties uz to, kas ir bijis. Galvenais, protams, ir pieredze. Es no jauna sevi iepazīstu, jo es nezināju, kā es reaģēšu, nonākot šādā situācijā. Kāda būs mana reakcija esot šajās situācijās, kad biju vietas izpildītājs. Es pats sevi iepazīstu no tām šķautnēm, no kurām pats sevi vēl pirms tam nepazinu,» stāsta treneris.

«Jau iepriekš visas domas bija ar «Dinamo» un šobrīd pasaules čempionāts ir tāds kā sekundārs. Šobrīd galvenais ir sākt domāt, ko un kā darīsim ar sagatavošanās posmu nākamajai sezonai. Daļa mūsu spēlētāji brauc uz pasaules čempionātu, viņiem sezona vēl nav beigusies, cerēsim uz veiksmīgu viņu sniegumu. Oficiālie sezonas koptreniņi pēc KHL reglamenta var sākties no 11. jūlija,» piebilst Ābols.

<span class="username js-action-profile-name">@<b>Apollo_sport</b></span>