Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Antifašistu» Kuzinu vēloties izslēgt no SC

Nesen pie Brīvības pieminekļa iekaustīto «Apvienības pret nacismu» valdes priekšsēdētāju Jāni Kuzinu apvienībā «Saskaņas centrs» ietilpstošās partijas «Saskaņa» Jūrmalas nodaļas valde vēloties izslēgt no partijas.

Kā paziņojumā presei sūrojas Kuzins, «Saskaņas» Jūrmalas nodaļas valde Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietnieces Larisas Loskutovas vadībā ir ierosinājusi partijas centrālai valdei viņu izslēgt, jo Kuzins kandidē no «Tautas kontroles» saraksta Jūrmalas pilsētas domes vēlēšanās.

«Šis Jūrmalas nodaļas valdes lēmums man ir pilnīgi nesaprotams, Latvijas Neatkarīgo arodbiedrību konfederācija (LNAK) ir ar «Saskaņu» noslēgts sadarbības līgums, vairāki «Saskaņas» valdes locekļi kopīgi ar mani, kā «Apvienības pret nacismu» līderi darbojas organizācijā «Pasaule bez nacisma», katru gadu 8. un 9.maijā mūsu organizācija nodrošina Georga lentīšu dalīšanu un vienmēr lielu daļu lentīšu nododam «Saskaņas» rīcībā,» norāda Kuzins.

Viņš skaidro, ka bijis pieteicies kandidēt no SC saraksta Jūrmalā, bet «Saskaņas» Jūrmalas nodaļas valde Kuzinu sarakstā neiekļāva un tagad vēloties izslēgt.

«Neuzskatu, ka kandidējot no «Tautas kontroles» saraksta nododu sociāldemokrātiskos ideālus, drīzāk šādi ideāli tiek nodoti, kad Loskutova, lai saglabātu amatu, izveido koalīciju ar nacionālo apvienību, Vienotību, nacionāl-radikālo «Mūsu zemi» un ievēl «Vienotības» pārstāvi Juri Visocki par Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju,» klāsta Kuzins.

Kuzins cerot, ka «Saskaņas» vadība izvērtēs visus faktus un izdarīs secinājumus attiecībā uz savu biedru «ētiku un godprātīgumu».