Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Malaizijas studentu video veltījums Dziesmu un deju svētkiem

Divu latviešu pasaules apceļotāju Kristapa Jēkabsona un Ģirta Smeltera blogā «100latviesustasti.lv» apskatāms  video veltījums XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem. Muzikālus sveicienus – iedziedātas latviešu tautas dziesmas – latviešiem sūta Malaizijas galvaspilsētas Kualalumpuras studējošā jaunatne.

1. februārī Smelters un Jēkabsons devās ceļā un sāka veidot stāstus par latviešiem ārzemēs, ceļojot apkārt pasaulei. Ceļojuma laikā viņi atspoguļo aizbraukušo latviešu dzīves stāstus, akcentējot tās lietas, ko aizbraukšana no Latvijas tiem ir atņēmusi. Blogā «100latviesustasti.lv» ceļojuma gaitā tiek publicēti raksti, video un fotogrāfijas. Interneta vietnē saturs tiek veidots stāstu formā, publicējot latviešu dzīvesstāstus un ceļojuma piezīmes, atskatu uz piedzīvoto. Ģirts un Kristaps uzsver: «Mūsu motivācija ir ar savu darbu radīt pievienoto vērtību Latvijas sabiedrībai; pierādīt sev, ka spējam realizēt ideju, kam ticam; gūt neatsveramu pieredzi turpmākajai dzīvei».