Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pieticīgs pensionārs laimē loterijā un pārsteidz ar savu rīcību

Kāds pensionārs no Oksfordas Lielbritānijā, kurš laimējis Nacionālajā loterijā gandrīz 100 000 sterliņa mārciņu, negrasās kļūt izšķērdīgāks, veiksme viņa dzīvi nekādi nemainīs. Pretēji citiem laimētājiem, kas pēc iespaidīgiem laimestiem atļaujas ievērojami uzlabot savus dzīves apstākļus, Evertons pārsteidzis draugus un paziņas, paziņojot, ka par laimēto naudu iegādājies tikai vislētāko makšķeri un nelielu televizoru.

65 gadus vecais Malkolms Evertons, kurš laimējis 99 826 sterliņa mārciņas, ir priecīgs par laimestu, kas viņam sniedzot drošības sajūtu, taču viņš turpināšot dzīvot tikpat taupīgi, kā iepriekš.

Evertona sieva nomira pirms 18 gadiem, kopš tā laika viņš dzīvo viens. Viņam ir dēls, kuram pensionārs atdot lielāko daļu naudas.

«Joprojām esmu tikpat taupīgs, kā agrāk - nopirku lētāko makšķeri un vismazāko televizoru. Laimests nemainīs manu dzīvi, tas dos man drošības sajūtu. Nekas mani nespēj mainīt - es neatmetīšu vecos ieradumus un netaisos iemantot jaunus,» «Oxfordmail.co.uk» pastāstījis pensionārs.

Evertonam esot draugi un kaimiņi, kuriem viņš jau ir palīdzējis un vēl grasās palīdzēt par laimēto naudu.