Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Olainfarm» iegādājies 47,5% «Silvanola» kapitāldaļu

AS «Olainfarm» iegādājusies 47,5% trešā lielākā Latvijas farmācijas uzņēmuma SIA «Silvanols» akciju, portālu «Apollo» informēja «Olainfarm» un «Silvanols» valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Lapiņš pastāstīja, ka tuvākajā laikā plānots slēgt līgumu par vēl vairāk nekā 20% akciju iegādi. Šis darījums ļaus abiem uzņēmumiem paplašināt ražošanas virzienus, produktu portfeli, kā arī apgūt un nostiprināties arvien jaunos tirgos.

««Olainfarm» pēdējo gadu laikā ir spēcīgi investējis uzņēmuma produktu portfeļa, noieta tirgu un darbības virzienu paplašināšanā. «Silvanols» akciju iegāde ir vēl viens solis tuvāk «Olainfarm» vīzijai kļūt par vadošo gatavo zāļu un ķīmiski-farmaceitisko produktu ražotāju Baltijā, kura produkcija ir pazīstama un pieejama visā pasaulē. Mēs saredzam ievērojamu iespēju kāpināt izaugsmes jaudu, apvienojot abu uzņēmumu ekspertīzi, pieredzi un eksporta potenciālu, kā arī veidojot un attīstot kopīgus projektus,» saka Lapiņš.

Savukārt «Silvanols» līdzīpašniece un valdes locekle Ieva Leimane norāda, ka «šis ir loģisks nākamais uzņēmuma attīstības solis. «Jauna uzņēmuma dalībnieka ienākšana «Silvanolā» ļaus uzņēmumam straujāk attīstīties, pilnveidot piegādes ķēžu jeb loģistikas sistēmu un, kas ir ļoti būtiski, iegūt produktu noietu jaunos ārvalstu tirgos,» saka Leimane.

Līdz ar darījuma starp «Olainfarm» un «Silvanols» noslēgšanu, «Olainfarm» valdes loceklis Salvis Lapiņš ir kļuvis arī par «Silvanols» valdes locekli.

2012.gadā SIA «Silvanols» strādāja ar 1,993 miljonu latu apgrozījumu un guva 136 tūkstošu latu peļņu.