Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par brīvajiem aģentiem kļuvuši «Dinamo» kluba sistēmas 15 spēlētāji

Noslēdzoties līdzšinējo līgumu termiņiem, par brīvajiem aģentiem kļuvuši kopumā 15 Rīgas «Dinamo» kluba sistēmas spēlētāji.

No šiem spēlētājiem 11 pašlaik ir neierobežoti brīvo aģentu statusā, bet četri ir ierobežoti brīvie aģenti, vēsta līga.

Par neierobežoti brīvajiem aģentiem kļuvuši vārtsargs Māris Jučers, aizsargi Mārtiņš Porejs, Arvīds Reķis, Edgars Dīķis, Rodrigo Laviņš un Andrejs Smirnovs, kā arī uzbrucēji Elvijs Biezais, Aleksandrs Burcevs, kanādietis Džeimijs Džonsons, Miks Lipsbergs un Juris Upītis. Neierobežoti brīvā aģenta statuss ļauj brīvi pārcelties uz jebkuru citu komandu.

Tikmēr par ierobežoti brīvajiem aģentiem kļuvuši aizsargs Oskars Cibuļskis, kā arī uzbrucēji Andris Džeriņš, Vitālijs Pavlovs un kanādietis Pols Šehura. Ierobežota brīvā aģenta statuss saglabā klubam pirmtiesības uz spēlētāju.

Par neierobežoti brīvajiem aģentiem kļuvuši arī Mitišču «Atlant» komandā spēlējušais aizsargs Sandis Ozoliņš, Prāgas komandā «Lev» spēlējušie uzbrucēji Mārtiņš Cipulis un Aleksandrs Ņiživijs, kā arī Hantimansijskas «Jugra» vārtsargs Edgars Masaļskis.

Kā ziņots, nākamajā sezonā «Dinamo» komandas sastāva komplektācijas pamatprincipi nemainīsies - kodolu veidos Latvijas spēlētāji, bet atsevišķās pozīcijās tiks pieaicināti pieci līdz seši citu valstu hokejisti.

Aizvadītajā sezonā Rīgas «Dinamo» komanda palika Rietumu konferences pēdējā, 14. vietā, pirmoreiz nekvalificējoties Gagarina kausam. Tomēr Latvijas klubs spēlēja jaunizveidotajā Cerību kausā starp KHL vājākajām komandām, kurā spēja triumfēt.