Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrs grib mani redzēt gultā ar citu vīrieti

Jautājumu uzdod [s:44698]lasītāja:

Esmu ar vīru kopa jau vairākus gadus, manam vīram ir uznākusi vēlme redzēt mani gultā ar citu vīrieti. Vai tas ir normāli?

Atbild: Arturs Šulcs, attiecību konsultants un pārmaiņu treneris

Tava vīrieša vēlme ir tāda, kāda tā ir. Ja tas ir pieņemami Jums abiem, ja arī Tev tas šķiet pievilcīgi un interesanti, tad nav nekādu iemeslu, lai to nepamēģinātu. Galvenais vienmēr ir savā starpā izrunāt, kā, kur un kad notiks, kā arī pārrunāt drošības jautājumus. Ja kaut kādā ziņā piedāvājums nešķiet pieņemams, no tā vajag atteikties.

Bet pirms atsakies, mierīgi pārdomā, vai tomēr piedāvājumā nav kaut kas vilinošs, vai Tava atteikšanās nav pārāk balstīta uz aizspriedumiem, priekšstatiem, ka kārtīgas sievietes šādi neizklaidējas. Galvenais, ja jūties nedroša, runā ar savu vīru, runā par savām bailēm, nesaprotamajiem jautājumiem, par to, kas varētu notikt pēc tam. Mēģini runāt ar vīru, ko viņš cer sagaidīt no šādām seksuālā eksperimenta, jo patiesība ir tāda, ja šāda vēlme ir, ja tā netiks apmierināta, tā agri vai vēlu izpaudīsies. Varbūt arī Tev ir kādas vēlmes, par kurām līdz šim vīram neesi teikusi.

Labā ziņa ir tā, ka vīrs ir uzdrošinājies par to runāt, uzdrošinies Tu arī, un viss būs kārtībā. Interesanti, ka senāk dažādās kultūrās svešiniekiem tika piedāvātas sievietes, jo arī agrāk cilvēkiem ir bijusi tieksme meklēt jaunus piedzīvojumus un emocijas. Skandināvijā raksturīgi bija tas, ka mājas saimnieks it kā izgāja darīt kādu darbu un neatgriezās, kamēr svešinieks neiznāca uz lieveņa.