Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par «Rally Talsi čempionu kausu» cīnīsies četras ekipāžas

«Rally Talsi» 18.maijā un 19.maijā par ceļojošo «Čempionu Kausu» cīnīsies četras ekipāžas - slovāks Tomašs Ondrejs (Tomaš Ondrej), igaunis Rainers Aus (Rainer Aus), lietuvietis Dominiks Butvils (Domynikas Butvilas) un krievs Grigorijs Tregubovs (Grigoriy Tregubov).

«Rally Talsi» jau piekto gadu zināms arī kā «Čempionu Rallijs» un ierasts pulcē tuvāku un tālāku valstu iepriekšējās rallija sezonas čempionus, lai vienā rallijā, vienādos laika un sacīkšu apstākļos noskaidrotu, kurš tad ir ātrākais no visiem. Šīs sāncensības uzvarētājs savā īpašumā uz vienu gadu iegūs ceļojošo «Čempionu» kausu, uz kura pamatnes iegravēti arī iepriekšējo gadu kausa saņēmēji.

Šī gada cīņās būs jāiztiek bez Latvijas rallija pārstāvjiem, kuriem 2012. gada sezonas izrādījusies mazāk veiksmīga un čempionu titulus izcīnīt nav izdevies, tomēr bez čempionu cīņām Talsos neiztikt. Tā Igaunijas rallija godu aizstāvēs 2012. gada Igaunijas rallija čempions N4 grupā Rainers Aus, kurš Čempionu rallijā startējis arī pērn, kad kopvērtējumā finišēja 9. vietā.

Lietuvas rallija skolu pārstāvēs viens no pieredzējušākajiem dalībniekiem, ja par atskaites mērauklu ņem tieši dalību «Rally Talsi». 2012. gada N4 grupas Lietuvas rallija čempionam Dominikam Butvilam izaicinošajos grunts ceļos šis būs jau ceturtais starts un braucējs noteikti centīsies uzlabot pagājušā gada rezultātu, kad ekipāža kopvērtējumā ierindojās 11. vietā.

Debiju «Rally Talsi» piedzīvos uzreiz divas čempionu ekipāžas. Tā viena no Krievijas ātrākajām ekipāžām pilota Grigorija Tregubova vadībā aizstāvēs Krievijas Kausa godu. Čempionu cīņu dalībsarakstā redzēsim arī Tomašu Ondreju, kura pilotētā Slovākijas Rallija N4 grupas čempionekipāža līdz Talsiem būs mērojusi vairāk kā 1000 kilometru garu ceļu, lai Talsu cīņās ienestu vēl neredzētas vēsmas un priecētu sanākušos skatītājus ar augstas klaes braukšanu.

«Čempionu cīņās šogad neredzēsim nevienu Latvijas rallijas pārstāvi, bet katrai medaļai ir divas puses un labā ziņa, ka par «Rally Talsi» un Latvijas rallija tradīcijām uzzinās arī aiz Latvijas robežām,» iesāk «Rally Talsi» rīkotājs Raimonds Strokšs. «Manuprāt cīņās būs sīvas un domāju, ka vēl aizraujošākas tās padarīs citas N4 grupas ekipāžas, kas gribēs pierādīt, ka ar čempiontitulu ne vienmēr ir pietiekami, lai uzvarētu «Rally Talsi».»

Atgādinām, ka «Rally Talsi» norisināsies 18.maijā un 19.maijā un būs ceturtais Latvijas Rallija čempionāta (LRČ) posms un pirmais, kas tiks aizvadīts vasarīgos laika apstākļos. Skatītājiem īpaši aizraujošu organizatori sola sestdienu, 18.maiju, kad būs iespējams redzēt visus sešus ātrumposmus, tajā skaitā tik populāro speciālo pilsētas ātrumposmu, kuru braucējiem būs jāveic divas reizes. Rallija pirmās dienas izskaņā Talsu centrā paredzēts arī vakara koncerts, kurā ar savu jauno koncertprogrammu «Notikums» uzstāsies Normunds Jakušonoks un Tipa orķestris. Tikmēr rallija otrā diena, svēdien iesāksies jau 10:00 no rīta, kad tiks dots dienas pirmā ātrumposma starts, un noslēgsies ar apbalvošanu pie Talsu Kultūras Nama plkst. 17:30.