Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pielietojot piparu gāzi, iespundē zagļus dzīvoklī

Pateicoties drosmīgai cilvēku rīcībai, policijai izdevies nozieguma vietā aizturēt divus garnadžus, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte.

Ceturtdien, 2. maijā ap pulksten 16 Rīgā, Dāvida ielā, kāds iedzīvotājs pamanīja, ka divi aizdomīgi vīrieši izsit kādu pirmā stāva dzīvokļa logu un ierāpjas dzīvoklī. Viņš pieaicināja vēl kādu tuvumā esošu iedzīvotāju un izsauca policiju.

Kamēr policijas darbinieki brauca uz notikuma vietu, abi drosmīgie iedzīvotāji kopīgiem spēkiem nobloķēja zagļiem izeju no dzīvokļa, lai līdz policijas ierašanās brīdim varētu garnadžus aizkavēt. Ļaundari, piedraudot ar nazi, mēģināja izbēgt no dzīvokļa, taču aculiecinieki, pielietojot piparu gāzi, noturēja abus zagļus dzīvoklī.

Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki un abus iespējamos zagļus aizturēja. Garnadži tika nogādāti policijas iecirknī un ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Aizturētie ir 47 gadus un 21 gadu veci vīrieši, kuri jau iepriekš ir vairākkārt nonākuši policijas redzes lokā.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Policija tiesā lūgs aizturētajiem piemērot drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu.