Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bobslejā un skeletonā tiek meklēti jaunie talanti

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija aicina izmēģināt spēkus atlases treniņos, kas notiks nākamo sestdien, 11. maijā, plkst. 12.00 «Daugavas» stadiona vieglatlētikas manēžā Augšielā 1, Rīgā.

Pieteikuma anketa bobslejam un skeletonam

Jau ilgus gadus Latvijas bobslejā un skeletonā ir labākie panākumi ziemas olimpisko sporta veidu vērtējumā no visiem mūsu valsts sportistiem. Bobslejisti un skeletonisti regulāri spējuši cīnīties par augstām vietām pasaules mērogā, olimpiskās spēles un pasaules čempionātus ieskaitot. Skeletonā pašlaik tieši Latvija ar brāļiem Dukuriem ir pasaules virsotnē, bet bobslejā teicama sezona Oskaram Melbārdim un viņa ekipāžas puišiem, ieskaitot uzvaru sezonas noslēgumā jaunajā Soču trasē četriniekos un trešo vietu divniekos.

Sezona beigusies – sportisti un līdzjutēji gatavojas jauniem panākumiem, bet interneta vidē izveidots jauns bobsleja mājas lapas www.bobslejs.lv veidols. Pamazām tiks mainītas arī vairākas sadaļas, pirmais lielākais jaunums – apjomīgs Latvijas bobsleja vēstures apkopojums (sadaļā vēsture), tāpat 2012./2013. gada sezonas video apkopojums (season video) par mūsu bobslejistu un skeletonistu sniegumu.

Tuvojas Soču ziemas olimpiskās spēles, pēc tām nākamie pasaules un Eiropas čempionāti, tāpēc Latvijas bobsleja un skeletona federācija aicina pieteikties jaunos talantus un interesentus bobsleja un skeletona testiem. Perspektīviem jauniešiem būs tā iespēja nākotnē iekļauties Latvijas izlases sastāvā.

www.bobslejs.lv, kur  izveidota speciāla anketa, kura kandidātiem jāaizpilda

Testi notiks šādās disciplīnās:

  • 30 m skrējiens gaitā,
  • tālums no vietas,
  • bobsleja trenažiera stumšana.

Kandidātiem ir jāatbilst šādiem nosacījumiem:

  • Vecums no 17 – 26 gadiem,
  • Augums no 170 cm un vairāk,
  • 30 metrus gaitā jāveic vismaz 3,20 sekundēs,
  • Tālums no vietas – vismaz 2,75 m.