Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maija brīvdienās paredzētas izmaiņas sabiedriskā transporta un autostāvvietu darbībā

«Rīgas satiksme» informē, ka maija brīvdienās - 4., 5. un 6.maijā - būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā, kā arī darba dienu braukšanas biļešu lietošanas kārtībā. 4.maijā tiks organizēti papildus reisi dažādos maršrutos, lai uzlabotu iespējas nokļūt mikrorajonos pēc 11.novembra krastmalā koncerta noslēgšanās 22.00 (skat. Pielikumā). Saistībā ar svētku pasākumiem Lucavsalā un Ziemeļblāzmā, atsevišķos maršrutos dienas laikā pastiprinās kursēšanas intensitāti, kā arī maršrutos nodrošinās lielākas ietilpības transporta līdzekļus.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākuma norises vietām, 4. maijā pēc plkst. 22:00 atsevišķos maršrutos tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildus reisi. Tos nodrošinās šādos sabiedriskā transporta maršrutos: 4., 5., 6., 7. un 11. tramvaja maršrutā, 6t., 12., 23., 26. (apvienots), 37. un 52. autobusa maršrutā, 14., 15., 17., 18. un 22. trolejbusa maršrutā. Pārējos sabiedriskā transporta maršrutos reisu skaits pēc plkst.22:00 ir pietiekams, lai visus pasažierus nogādātu uz mikrorajoniem.

Saistībā ar svētku pasākumiem Lucavsalā 4. maijā 40. un 42. maršruta autobusi apstāsies un uzņems/izlaidīs pasažierus pieturvietā «Lucavsala» (pieturvieta izvietota virzienā uz Ziepniekkalnu). Ņemot vērā to, ka pasažieru skaits šajā virzienā varētu būt liels, maršrutos, kas apkalpo Lucavsalas rajonu, tiks nodrošināti lielās ietilpības autobusi un trolejbusi.

Saistībā ar Kultūras pils «Ziemeļblāzma» atklāšanu un rīkotajiem svētku pasākumiem, lai atvieglotu rīdzinieku nokļūšanu līdz pasākumu norises vietām, 4. un 5. maijā 2.autobusa maršrutā tiks nodrošināti papildus reisi - 4.maijā no plkst. 11:00-22:00, 5. maijā no plkst.11:00-21:00. Atgādinām, ka 4. maijā 2.,24. un 29. autobusa maršrutu varēs izmantot bez maksas.

Lai nodrošinātu pasažieru pieprasījumu, 5. maijā maršrutos, kas skar pilsētā esošos kapus, tiks nodrošināti lielākas ietilpības transporta līdzekļi.

4., 5. un 6.maijā sabiedriskais transports (tramvaji, trolejbusi, autobusi) kursēs pēc brīvdienu grafika. Minibusi kursēs pēc svētdienai paredzētā saraksta, atsevišķi minibusu maršruti kursēs pēc saīsināta grafika.

Nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 3. uz 4.maiju un naktī no 4. uz 5.maiju. Atgādinām, ka nakts satiksmes maršrutos biļeti var iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja, un biļetes cena ir Ls 1.00.

Retro tramvajs kursēs 4., 5. un 6.maijā, brauciena biļetes ir jāiegādājas pie tramvaja vadītāja, un tās ir derīgas līdz maršruta galapunktam. Viens brauciens pieaugušajiem maksā Ls 1,00, bet skolēniem un studentiem (uzrādot derīgu attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) Ls 0,50. Bez maksas var braukt bērni līdz 7 gadu vecumam, bāreņi līdz 18 gadu vecumam (uzrādot apliecību), kā arī personas, kurām noteikta 1., 2.grupas invaliditāte, personas ar invaliditāti līdz 18 gadu vecumam un personas, kas pavada personas ar 1.grupas invaliditāti vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka 6.maijā braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, nav derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Iedzīvotāju ērtībām 4., 5. un 6.maijā darbosies viens klientu apkalpošanas centrs - Spīķeru ielā 1 (no plkst.10:00 - 16:00), pārējie klientu apkalpošanas centri šajās dienās būs slēgti.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo «Rīgas satiksme», 4., 5. un 6.maijā varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas darbojas Vecrīgā un pazemes stāvvietā pie Kongresu nama - tur par auto novietošanu būs jāmaksā.