Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Āboltiņa šodien izpildījusi kādu solījumu bērniem

Šodien Saeimas 4.maija svinīgajā sēdē uzrunas laikā Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V)  atklāja, ka izpildījusi solījumu Alsviķu arodskolas skolēniem  - viņu dāvāto rozi piespraust valsts svētkos.

«Šodien, 4. maijā, uzrunājot parlamentu, šajā tribīnē neesmu viena. Kopā ar mani patiesībā stāv un par Latviju domā daudzi Alsviķu arodskolas skolēni. Tie ir audzēkņi ar invaliditāti, kuri Alsviķos apgūst arodu, mīl Latviju un vēlas būt aktīva un pilnvērtīga sabiedrības daļa.Viņi man dāvināja šo sarkanbaltsarkano rozi ar vēlējumu, lai tā tiktu piesprausta 4. maijā. Es šo solījumu pildu,» sacīja Āboltiņa.

Viņa norādīja, ka roze viņai šodien ir kā atgādinājums par siltām sirdīm, gaišām domām, Latviju un augstiem ideāliem, kam jāmīt ikkatrā no mums.

«Tā ir kā atgādinājums – ja ikkatrs radīs sevī spēku pacelt galvu, nenovērsties, iesaistīties, mēs tuvosimies tādai Latvijai, kurā nav atstumto, kurā ļaudis var dzīvot drošībā, stabilitātē un labklājībā,» pauda Āboltiņa.

Saeimas priekšsēdētāja tāpat atgādināja, ka valsts netop vienreiz un uz visiem laikiem, tā jāveido ik dienu. «Latvija ir nodota mums mantojumā, un mūsu pašu spēkos ir valsti atdot tālāk saviem bērniem un mazbērniem attīstītu, spēcīgu un plaukstošu,» tā Āboltiņa.