Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Plūdu dēļ atsevišķās vietās satiksme joprojām apgrūtināta

Kaut arī ūdens līmenis Latvijas austrumdaļas upēs lēnām turpina kristies, tomēr to tuvumā esošajos ceļos var būt apgrūtināta vai pat slēgta satiksme, aģentūru LETA informēja VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC).

Joprojām ir slēgti vairāki vietējās nozīmes autoceļi Vidzemē un Latgalē. Pirms slēgtajiem vai applūdušajiem ceļu posmiem tiek izvietotas ceļa zīmes un nodrošināts apbraucamais ceļš, informē LVC.

Pavasarī, grunts pamatnei atkūstot un pārmitrinoties, ceļa segas nestspēja būtiski samazinās, skaidro LVC. Lai pasargātu ceļus no priekšlaicīgas sagraušanas šķīdoņa laikā, uz daudziem valsts vietējās un dažiem reģionālās nozīmes autoceļiem tiek noteikti pagaidu satiksmes ierobežojumi kravas autotransportam. Šo autoceļu sakārtošanas darbus varēs veikt tikai tad, kad ceļu konstrukcija būs apžuvusi. LVC aicina autopārvadātājus rēķināties ar šiem pagaidu ierobežojumiem sava darba plānošanā.

Plašāku un detalizētu informāciju par braukšanas apstākļiem un autoceļu ziemas uzturēšanas klasēm un prasībām varat iegūt «www.lvceli.lv», «www.celugids.lv», kā arī zvanot pa bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 80005555.