Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šķērsiela tagad skatāma arī uz audekla

Izstāde tapusi divu gadu laikā, tai par iedvesmas avotu kalpojusi nelielā un dažādā, tai skaitā neatkārtojamā - Pārdaugavas Šķērsiela. 2011. un 2012. gados oktobrī tika rīkoti vienas dienas brīvdabas plenēri, kur dažādu paaudžu mākslinieki gleznoja un iedvesmojās savam radošam procesam.

Vienu dienu oktobrī Šķērsiela tapa par improvizētu mākslinieku brīvdabas darbnīcu. Māksliniece Anita Holma, kura ir Šķērsielas iedzīvotāja, ar kolēģiem un draugiem gleznojās visas ielas garumā.

Plenērs bija stimuls atgriezies daudziem māksliniekiem vēlreiz un atrast jaunus motīvus un noskaņas savām gleznām. Izstādē redzamie darbi ir tapuši dažādos gadalaikos un dažādos diennakts laikos.

Šķērsiela pati, tās māju pagalmi, cilvēki, kuri tur dzīvo, noskaņa un pretrunīgās personības.. Viss, kas saistīts ar šo vietu un laiku bija radošs process darbam uz audekla.

Šajā izstādē piedalās 26 mākslinieki ar 33 mākslas darbiem.

Izstādē piedalās Jāzeps Pīgoznis, Juris Ģērmanis, Elga Grīnvalde-ellgrii, Jānis Jēkabsons, Ilgvars Zalāns, Agnija Ģērmane, Aija Bāliņa, Anita un Ieva Holmas, Ligita Caune, Aina Putniņa, Guna Millersone, Ieva Liepiņa, Līga Jukša, Ineta Freidenfelde, Einārs Kvilis, Laima Akmentiņa, Velta Riekstiņa, Gustavs Bušmanis, Baiba Ūlande, Rolands-BrunoButāns, Natālija Laminska, Silvija Meškone, Kate Šeržāne, Lauma Neretniece, Ieva Liepiņa.

Izstāde skatāma :

  • Kino Splendid Palace, Elizabetes iela 61. Rīga

Paldies visiem Šķērsielas iedzīvotājiem par atbalstu plenēra laikā.