Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 6. - 12. maijs

Nedēļas horoskops: 6. - 12. maijs

 • Auns: Šonedēļ neviens un nekas nespētu tevi novērst no mērķu un uzdevumu veikšanas. Ne mirkli nesēdēsi uz vietas, tieksies aktīvi darboties. Nedēļas vidus veiksmīgs, lai uzsāktu ceļojumu, dotos komandējumā ārpus dzimtenes robežām. Iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Nekādi nespēsi paciest ierobežojumus, sevišķi jau privātajā dzīves jomā. Atturies no alkohola lietošanas.
 • Vērsis: Šajā nedēļā tevī valdīs īsts sacensības gars, tieksies pierādīt it visiem savas spējas un talantus. Tev patiks uzklausīt komplimentus no līdzcilvēku puses. Visnotaļ veiksmīgs laiks tiem zīmes pārstāvjiem, kas vada paši savu privāto biznesu. Privātajā dzīves jomā valdīs harmonija un saskaņa. Lieliski spēsi saprasties ar tuviniekiem, savu izredzēto. Brīvdienās vari doties kādā izbraucienā pie dabas krūts.
 • Dvīņi: Visnotaļ aktīva un notikumiem bagāta nedēļa. Ja saņemsi spēkus, daudz arī paveiksi. Nedēļas pirmā diena paies diezgan lielā negarastāvoklī, centies atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām. Sākot no trešdienas vari veidot kontaktus ar ārzemēm, meklēt jaunus sadarbības partnerus. Tu labprāt pavadīsi laiku kopā ar līdzīgi domājošajiem. Iespējams nolemsi uzsākt kādus jaunus kursus, studijas.
 • Vēzis: Tevī valdīs liela atbildības sajūta, tieksies paveikt visus iesāktos darbus vēl pirms termiņa. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies būt atvērtāks, draudzīgāks, nebūt augstprātīgs un pieņemt jaunus kontaktus. Šonedēļ nebūtu vēlams uzņemties kredītsaistības. Arī pārvākšanās darbus atliec uz vēlāku laiku. Brīvdienas pavadīsi mājas apstākļos, varbūt nolemsi palasīt kādu grāmatu vai sērfosi internetā.
 • Lauva: Vēlams pēc iespējas pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem. Kāds zīmes pārstāvis nolems meklēt papildus peļņas iespējas. Vēlams nepadoties slinkumam, bet rīkoties ne mirkli nestāvot uz vietas. Tevi aizraus netradicionāla rakstura tematikas, nav izslēgts, ka nolemsi apmeklēt attiecīgus kursus vai semināru. Brīvdienās nolemsi doties izbraucienā pie dabas krūts.
 • Jaunava: Šonedēļ solās būt visnotaļ veiksmīga un panākumiem bagāta nedēļa, sevišķi jau tiem zīmes pārstāvjiem, kas saistīti ar pedagoģiju. Tieksies pēc pārbaudītām vērtībām tāpēc atturēsies no novitātēm. Nedēļas vidū vari doties komandējumā. Iespējams kāds zīmes pārstāvis brīvdienās nodosies darba lietu risināšanai, kas diemžēl var būt par pamatu strīdam ar mīļoto cilvēku. Nelieto alkoholu!
 • Svari: Iespējams šajā nedēļā līdzcilvēkiem parādīsi sevi kā noslēpumainu personību. Varbūt vēlēsies uz kādu atstāt tieši tādu iespaidu. Nav izslēgts, ka būsi ieskatījies kādā, tāpēc tieksies parādīt sevi no labākās puses. Kāds zīmes pārstāvis saskarsies ar konfidenciālu informāciju. Neuzticies katram pretim nācējam. Brīvdienās vēlēsies atpūsties pēc pilnas programmas, lai ko tas arī prasītu.
 • Skorpions: Jau sākot no nedēļas pirmās dienas aktīvi darbosies, nespēsi ne mirkli nosēdēt rokas klēpī salicis. Iespējams kāds zīmes pārstāvis tieksies pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Kopumā veiksmīgāk darbs ritēs, ja strādāsi vienatnē nevis komandas darbā. Tevi aizraus garīgas jomas, tieksies pēc domubiedru sabiedrības. Nedēļas izskaņā varbūt nolemsi doties kādā izbraucienā ar tuviniekiem.
 • Strēlnieks: Tu tieksies pēc stabilitātes kā darbā tā arī privātajā dzīves jomā. Iespējams kāds zīmes pārstāvis izmantos savas atvaļinājuma iespējas, lai dotos ceļojumā ārpus dzimtenes robežām un beidzot pelnīti atpūstos. Tu vairāk tieksies pēc garīgām vērtībām. Īpaši romantisks laiks gaidāms tiem Strēlniekiem, kas tikko iepazinušies vai sākuši veidot privātas dabas attiecības.
 • Mežāzis: Līdz pat trešdienai tava prioritāte būs izglītība, darba lietu kārtošana. Nav izslēgts arī komandējums ārpus valsts robežām. Kāds zīmes pārstāvis būs nobriedis kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Veiksmīgs laiks tiem Mežāžiem, kas saistīti ar grāmatvedību, finansēm. Vēlams pievērst vairāk uzmanības savam izredzētajam, neatstāt novārtā privāto dzīvi, kā tādu.
 • Ūdensvīrs: Šajā nedēļā lielāko vērību pievērsīsi darba lietu risināšanai. Kāds zīmes pārstāvis nolems pamainīt savu darba vietu vai pat profesiju, kā tādu. Iespējams nedaudz noslēgsies sevī, nevēlēsies atklāties līdzcilvēkiem. Vēlams atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām, sevišķi jau privātajā dzīves jomā. Sestdienu, svētdienu nolemsi pavadīt mierīgā gaisotnē kopā ar mīļoto cilvēku.
 • Zivis: Visnotaļ veiksmīgs laiks redzesloka paplašināšanai. Vari nodoties jaunu kursu, studiju uzsākšanai. Brīvos brīžus veltīsi saviem hobijiem, vaļaspriekiem. Iespējams kāds zīmes pārstāvis uzsāks pārvākšanās darbus. Tuvojoties nedēļas izskaņai tieksies pēc romantikas un kaislībām. Sirdī brīvajām Zivīm pastāv lieliskas iespējas iepazīties un veidot jaunas attiecības. Esi vērīgs vadot auto!