Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mīklainā lidmašīnas pazušana: Nosauc pirmās traģēdijas iemeslu versijas

Vietā, kur mednieki atrada pirms gada pazudušās «An-2» lidmašīnas atlūzas, atrastas 13 cilvēku mirstīgās atliekas.

[Papildināts!]

Kā vēstī Krievijas mediji, cilvēku līķi tiks nosūtīti uz Jekaterinburgu ekspertīzes veikšanai.

Lidmašīnas atlūzas atrada divi mednieki - Sergejs Skrjabins un Aleksandrs Kuzņecovs. Par atradumu mednieki ziņojuši operatīvajiem dienestiem.

Policija šobrīd oficiāli apstiprinājusi, ka mežā pie Serovas pilsētas atrastās lidmašīnas atlūzas ir tas pats «An-2», kurš pazuda pirms gada, ne vienam vien liekot lauzīt galvu par tā likteni.

Pēc notikuma vietas apskates, eksperti arī izteikuši versijas par to, kas varēja notikt ar lidmašīnu. Viena no versijām liecina, ka lidaparāts ar spārnu aizķēra kokus un nogāzās.

Pēc tam, kad lidmašīna nokrita, visticamāk, izcēlies ugunsgrēks. Arī bojāgājušo mirstīgās atliekas ir stipri apdegušas.

Jau vēstīts, ka Krievijā beidzot atrastas gandrīz pirms gada pazudušās lidmašīnas «An-2» atlūzas.

Lidmašīnu «An-2» 2012.gada 11.jūnijā no lidlauka Sverdlovskas apgabalā nozaga pārgalvju grupa. Tajā atradās pilots un 12 pasažieri.

Pēdējā gada laikā izskanējušas dažādas versijas par «An-2» likteni». Lidmašīnas atlūzas teicās atraduši dažādi entuziasti, «An-2» gatavojās meklēt pat no kosmosa. Kāds radioamatieris apgalvoja, ka uztvēris noslēpumainus palīgā saucienu signālus, parādījās cerība, ka kādam izdevies izglābties.

Neskatoties uz vērienīgajām glābšanas operācijām, lidmašīnu neizdevās atrast un «An-2» pazušanu pamazām apvija mistērijas plīvurs. Taču patiesība ir vienkārša un skarba - lidmašīna avarēja gandrīz uzreiz pēc pacelšanās gaisā. 13 cilvēki, kas tajā atradās, avārijas brīdī gāja bojā, vēsta «Life News»

Visu šo laiku «An-2» atlūzas gulējušas taigā, purvā netālu no Serovas pilsētas, no kuras lidlauka pacēlās lidmašīna. Neskatoties uz to, ka lidmašīnas meklēšanā iesaistījās simtiem cilvēku, atrast to izdevās tīrās nejaušības dēļ.