Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No Rīgas uz Stokholmu sāks kursēt jauns kruīza prāmis «Isabelle»

No šodienas sāk kursēt «Tallink» kruīza prāmis «Isabelle» maršrutā starp Latviju un Zviedriju, liecina «Talink Grupp» paziņojums.

Kā biznesa portālu «Nozare.lv» iepriekš informēja uzņēmumā, «Isabelle» nomainīs kuģi «Silja Festival», un turpmāk ikdienas satiksmi no Rīgas uz Stokholmu nodrošinās kuģi «Romantika» un «Isabelle».

«Tallink Grupp» valdes loceklis Peters Rose skaidro, ka «Isabelle» novirzīšana uz Rīga-Stokholmu līniju ir likumsakarīgs solis šī maršruta attīstīšanā. «Lai nodrošinātu pieaugošo pieprasījumu, mums ir vajadzīgs kuģis ar lielāku pasažieru un transportlīdzekļu kapacitāti, skaidro Rose. Līdz ar šīm izmaiņām esot sasniegts jauns kvalitātes līmenis un jauna kruīza ceļojuma pieredze, kas tiek piedāvāta pasažieriem.

«Isabelle» var uzņemt 2480 pasažieru un aptuveni 450 automašīnu. Kuģis ir 170,9 metrus garš un 27,6 metrus plats. Kuģa ātrums ir 20,5 mezgli. Kuģis ir būvēts 1989.gadā kuģu būvētavā «Brodogradiliste Split», Horvātijā.

AS «Tallink Grupp» ir viena no lielākajām kuģniecības kompānijām Baltijas jūrā. Ar «Tallink kuģiem», kas Baltijas jūras Ziemeļu reģionā kursē sešos dažādos maršrutos, ik gadu ceļo 9,3 miljoni pasažieru. Prāmji kursē ar «Tallink» un «Silja Line» zīmolu. «Tallink» nodrošina darbavietas 7000 darbinieku Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā.