Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pētījums: Baltie briti «atkāpjas» no etnisko minoritāšu rajoniem

Pētījumā, kuru nule kā pabeidzis Lielbritānijas izpētes centrs «Demos», konstatēts, ka baltie briti «atkāpjas» no rajoniem, kuros dominē etniskās minoritātes, pirmdien vēsta laikraksts «The Daily Mail».

Tautas skaitīšanas datu analīze liecina, ka baltie briti pamet apvidus, kur viņi ir nonākuši mazākumā, un viņus tur aizstāj imigranti un citas etniskās minoritātes.

Rezultātā teju puse etnisko minoritāšu - četri miljoni cilvēku - dzīvo rajonos, kur baltie ir mazāk nekā puse iedzīvotāju, norāda «Demos» pētnieki.

Bijušais Vienlīdzības un cilvēktiesību komisijas priekšsēdētājs Trevors Filipss atzina, ka pētījuma rezultātiem vajadzētu mūs «mazliet satraukt», un norādīja, ka «integrācijas lietai tās nav labas ziņas».

Filipss vēl 2005.gadā brīdināja, ka Lielbritānija, «staigājot miegā, ir nokļuvusi līdz segregācijai» un ka Apvienotā Karaliste sadalās tautību un reliģiju «geto rajonos».

Pētnieciskā centra «Migration Watch» priekšsēdētājs sers Endrū Grīns norādīja: «Tas ir ārkārtīgi nopietni. Tas [pētījums] ir nenoliedzams pierādījums, ka mēs tiešām, staigājot miegā, esam nokļuvuši līdz segregācijai, par ko Trevors Filips brīdināja, un tas ir skaidrs rezultāts leiboristu masu imigrācijas politikai.»

«Argumenti par labu krasai imigrācijas samazināšanai tagad ir pārliecinoši. Mēs nespējam integrēt jaunus iebraucējus pašreizējos mērogos,» uzsvēra Grīns.