Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kāpēc lai es izturētos kā ielasmeita

Jūs varat mīlēties jebkurā vai gandrīz jebkurā vietā. Tomēr, iespējams, šādas idejas tev rada zināmas šaubas. Tu domā: «Kāpēc gan man būtu jāizturas kā ielasmeitai?»

Atbilde ir vienkārša: tu neizturies kā ielasmeita. Seksuāli radoša domāšana un gatavība izrādīt partnerim savas seksuālās jūtas palīdz nodrošināt spēcīgas erotiskās jūtas arī turpmākajā nākotnē.

Sekss nav tikai veiksmīga sakara neatņemama sastāvdaļa, tas ātri zaudēs savu dabiskumu, ja notiks iepriekš noteiktos apstākļos, kļūs par rituālu. Ja jūs mīlēsieties tikai vakaros un gultā, partneris gaidīs, lai jūs mīlējāties katru vakaru, kad esat kopā. Tad sekss kļūs par pieradumu, un tieši tā ir netiklības īstā būtība.

Ielasmeitas mīlējas pēc vīrieša pieprasījuma. Viņas mīlējas par naudu un citiem labumiem, un, ja tu vēlēsies mīlēties tikai vakaros, kad viņš ir bērnus pabarojis un padzirdījis, tas daudz vairāk līdzināsies seksuāliem pakalpojumiem par samaksu. Mīlējies tad, kad to vēlies un pieprasi tu pati. Tad viņš uzskatīs tevi nevis par ielasmeitu, bet gan par neatkarīgu sievieti ar savam seksuālajam prasībām. Viņš sapratīs, ka tu būsi laimīga tikai tad, ja varēsi gan ņemt, gan dot.

Viserotiskākā partnere ir sieviete, kura izceļ labāko kā sevī, tā arī vīrietī, un tieši to panāk sekss neparastās vietās un diennakts stundās.

Viņš pēcpusdienā skatās basketbolu televīzijā? Ja vēlies mīlēties, ej un uzbudini viņu. Viņš vakaros aizkavējas darbā savā birojā? Apciemo viņu, noģērbies puskaila un paskaties, cik ilgi viņš spēs koncentrēties darbam. Viņš mazgā mašīnu? Nostājies ceļā baltā blūzē bez krūštura un izmēģini, cik ilgi viņš vēl to mazgās, kad ūdens strūkla vērtīs tavu blūzi caurspīdīgu.

Varētu domāt, ka šāda izturēšanās liecina par seksuālo agresivitāti un varaskāri, tomēr neraizējies, ka partneris varētu tevi pārprast. Viņa varā, vienalga, ir aizvest tevi uz gultu vai noguldīt uz paklāja, sasniegt erekciju un izdarīt visu pārējo. Pēc tam viņš būs lepns uz sevi, ka ir izraudzījies tik seksuālu sievieti, un vēl vairāk apmierināts ar to, ka spēj mīlēties kā tvaika āmurs jebkurā vietā un diennakts stundā.

Sievietes bieži nenovērtē vīrieša seksuālo ego. Ļoti liela nozīme ir tam, ka viņš nejūtas vienīgais noteicējs pār mīlēšanos. Gudra sieviete izmanto vīrieša seksuālo ego, lai gūtu labumu sev — un arī viņam pašam.

Ja tu nevari atstāt māju, lai mīlētos neparastās vietās, pamet skatienu apkārt. Virtuve, dzīvojamā istaba, gaitenis, vannasistaba. Vai jūs jau esat mīlējušies visās šajās telpās? Vai esat mīlējusies kāpnēs? Un kā ar mašīnas pakaļējo sēdekli, kad viņš ir garāžā? Kā ar krūmiem jūsu dārzā naktī?

Ja vēlies, lai jūsu seksuālās attiecības atgūst patiesu vitalitāti, pārcel tās no guļamistabas klajā laukā, mežā, jebkurā vietā, kādu vien tu spēj izdomāt. Ļaunākajā gadījumā tu dabūsi saulesdūrienu, labākajā — labāko no labākā.