Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Turpinās pieteikšanās «Laivu karnevālam 2013»

Visiem atraktīvājiem, trakajiem un ne tikai tiem! Joprojām ir iespēja svinēt pavasari un godam atklāt laivošanas sezonu sūtot pieteikuma anketas par dalību aktīvās atpūtas pasākumā «Laivu karnevāls 2013», kas norisināsies 2013.gada 11.maijā Gaujas nacionālā parka teritorijā Gaujas posmā no Siguldas līdz Rāmkalniem!

Distances sākumpunkts ar dalībnieku parādi norisināsies Siguldas kempingā «Dainas» un noslēgsies atpūtas parkā «Rāmkalni». Distances kopējais garums aptuveni 17 km. Šajā absolūti demokrātiskajā pasākumā joprojām var piedalīties ikviens, kas ir gatavs laivošanai. Atgādinām, ka pasākumā tiks vērtēta atraktivitāte, biedriskums, kā arī vien žūrijai zināmi kritēriji, starp kuriem noteikti netiks mērīts distancē pavadītais laiks.

Arī šogad līdz pasākumam no Rīgas varēs nokļūt ar vilcienu (plkst. 7:52 no Rīgas līdz Siguldai, 2.vagons). Visiem «Laivu karnevāla dalībniekiem» vilciens ir bez maksas! Jau Rīgas stacijā visus sagaidīs laivotājs Imants Vekmanis (I.Vekmaņa slepenā atpazīšanas zīme - rokā AIRIS). Par atmosfēru vilcienā rūpēsies koris SŌLA. Siguldā vilcienu sagaidīs autobuss, kas dalībniekus tālāk transportēs līdz Starta punktam.

Dalībnieku reģistrācijas sākums no plkst.10:00. Pēc tam norisināsies dalībnieku parāde un svinīgās uzrunas ar Rāmkalnu, Siguldas un sponsoru pārstāvjiem.

Tālāk dalībnieki dosies pa upi līdz Rāmkalniem. Ir plānota viena kontrolpietura ar 3 uzdevumu pildīšanu. Pietura atradīsies Siguldas pludmalē pie piedzīvojumu parka «Tarzāns».

Finišs notiks, kad lielākā daļa dalībnieku būs nokļuvši līdz Rāmkalniem. Aptuvenais laiks ap plkst.15:00. Finišā notiks uzdevumu atskaitīšana un atdziedāšana, kā arī labāko apbalvošana un sumināšana.

Visas dienas garumā līdz ar visiem būs lustīgs Gaujas laivinieks - muzikants, kas dziedās un uzturēs skanīgu gaisotni. Pasākuma vadīs atraktīvais laivotājs un aktieris Imants Vekmanis.

Pasākumu organizē atpūtas parks «Rāmkalni» un to atbalsts TALLINK, radio Star FM, AS Pasažieru vilciens, North 66, kā arī vēl daudzi citi.

Pasākuma programma:

- 10:00 Dalībnieku reģistrācija;

- 11:00 Svinīgās uzrunas un dalībnieku parāde;

- 14:00 - 17:00 Karnevāla dalībnieku sagaidīšana, zupa, jautrība, dziesmas, apbalvošana;

- 17:00 Autobuss uz Siguldu un Inčukalna vilciena staciju.

Plašāka informācija: "ramkalni.lv", kā arī Rāmkalnu profilos Facebook. com, draugiem.lv, Twitter.