Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Amserv Latvijas rallijā» būs iespējams iegūt jaunu automašīnu

Piedzīvojumu un auto orientēšanās sacensībās «Amserv Latvijas rallijs», kas 25.maijā risināsies cauri Kurzemes pilsētām, balvā būs iespējams iegūt pilnīgi jaunu automašīnu, informē «Amserv Latvija» klientu servisa vadītāja Iveta Grase.

Rallija kontrolpunkti un īpašo uzdevumu veikšana vedīs cauri Kurzemes pilsētām Tukumam, Kandavai, Sabilei, Talsiem, Dundagai, Ventspilij, Kuldīgai un Aizputei ar finišu Liepājā, «Amserv Liepāja» autocentrā.

Uzvarējusī ekipāža balvā saņems pilnīgi jaunu automašīnu «Toyota Auris» vai «Opel Adam» pēc pašu izvēles. Sacensībās paredzēti īpaši uzdevumi dažādu tipu automašīnām, kuru izpilde ļaus nopelnīt līdzīgu punktu skaitu.

Rallijā var piedalīties ekipāžas, kuras būs reģistrējušās un laikus samaksājušas dalības maksu (vienai ekipāžai 145,20 lati ar iekļautu PVN), kuru sastāvā būs vismaz divi cilvēki - pilots un stūrmanis ar derīgu atbilstošas kategorijas autovadītāja apliecību. Tāpat ekipāžas rīcībā jābūt jebkuras markas, modeļa, vecuma un piederības automašīnai. Ekipāžā varēs būt tik daudz cilvēku, cik būs vietu pieteiktajā automašīnā, bet ne vairāk par pieciem dalībniekiem.

Reģistrācija sacensību dienā sāksies Biķernieku kompleksās sporta bāzes birojā Rīgā, S.Eizenšteina ielā 4, no plkst.7 un tiks slēgta plkst.8. Rallija starts notiks reģistrācijas secībā. Plānots, ka rallija dalībnieki finišu sasniegs laikā no plkst.19 līdz plkst.21, bet rezultātu paziņošana plānota plkst.23. Sacensību galvenais tiesnesis būs Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) nacionālās kategorijas tiesnesis Gvido Ķirsons, bet tiesnesis un tiesnešu komandas direktors - LAF nacionālās kategorijas tiesnesis Kaspars Erkulis. Komandām dalības maksā būs iekļautas vakariņas, kā arī grupas «Dzelzs vilks» koncerts un DJ Japānis vadītā nakts diskotēka. Izklaides vadīs Kaspars Upaciers jeb Ufo no jaunā interneta radio «Boom FM», kurā notiks tiešsaistes reportāžas no rallija norises.

Rallijā pieteikties var gan fiziskas, gan juridiskas personas. Pieteikšanās rallijam notiek klātienē visos četros «Amserv» autocentros Latvijā, kā arī sacensību tīmekļa vietnē «amservmotors.lv/rallijs/» vai arī iegādājoties ekipāžas dalības biļeti «Biļešu servisa» tirdzniecības punktos līdz 20.maijam.