Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Soču Olimpiādi translēs «Viasat» un LTV7, hokeju rādīs tikai TV3 un TV6

2014. gadā Krievijā Sočos norisināsies 22. ziemas Olimpiskās spēles, un MTG ar lepnumu paziņo par iekļūšanu to raidorganizāciju skaitā, kas Latvijā translēs Olimpiskās spēles, vēsta «viasat.lv».

MTG Latvijā raidīs gandrīz visu 2014. gada Soču pasākumu klāstu gan savos televīzijas kanālos, gan internetā. «Viasat» ir iegādājies Olimpisko spēļu pārraidīšanas tiesības no «SPORTFIVE» – vadošās sporta mārketinga aģentūras, kas pieder franču mediju grupai «Lagardère Unlimited».

Nākamā gada 7. februārī sāksies «Soči 2014». Ziemas Olimpiskajās spēlēs ir iekļauti 98 pasākumi 15 ziemas sporta disciplīnās. Līdz šim vismaz vienu sportistu dalībai ir pieteikušas 34 valstis, un Latviju Soču Olimpiskajās spēlēs pārstāvēs apmēram 60 sportisti. Šajās Olimpiskajās spēlēs tiks iekļautas piecas jaunas disciplīnas – komandu sacensības kamaniņu sportā, jauktā stafete biatlonā, sieviešu tramplīnlēkšana, slēpošana rampā sievietēm un vīriešiem, kā arī komandu sacensības daiļslidošanā. Sočos tiks izcīnīts rekordliels medaļu skaits – vismaz 92 medaļu komplekti.

Līdztekus sabiedriskā medija piedāvājumam MTG Latvijā savos daudzajos televīzijas kanālos rādīs visas 22. ziemas Olimpiskās spēles. «Viasat» satelīttelevīzijas abonenti gandrīz visas spēles varēs redzēt «Viasat» maksas kanālos. Olimpiskajām spēlēm varēs sekot līdzi arī internetā, baudot sporta notikumus un spilgtākās epizodes gan tiešraidē, gan atkārtojumā. «Viasat» saviem skatītājiem un Latvijas sporta faniem nodrošinās plašu tiešraižu klāstu. Turklāt kanālos TV3 un TV6 būs iespējams noskatīties hokeja spēļu tiešraides, tostarp Latvijas izlases spēli, lai latviešu līdzjutēji neko nepalaistu garām.

Raivo Rosts, «Viasat» vadītājs Baltijas valstīs, komentē: «Man trūkst vārdu, lai aprakstītu prieku par iespēju rādīt 2014. gada Soču Ziemas Olimpiskās spēles. Tas būs liels ieguvums mums visiem, tostarp arī Latvijas skatītājiem. Šobrīd visa «Viasat» komanda strādā pie programmas nokomplektēšanas. Tā kā sporta disciplīnu ir ļoti daudz, apvienojoties ar diviem sabiedriskā medija kanāliem, mēs varēsim parādīt pēc iespējas vairāk. Mēs izstrādājam arī īpašu interneta platformu, lai Olimpiskajām spēlēm varētu sekot līdzi internetā – gan tiešsaistē, gan atkārtojumos. Mūs gaida nopietns darbs, lai mēs sasniegtu mērķus, bet esmu cieši pārliecināts, ka 2014. gada Soču Olimpiskās spēles mums visiem būs neaizmirstams piedzīvojums!»

«SportFive» pārstāve Šeila Anna Rao izteikusies: «2014. gada Soču Olimpiskās spēles atspoguļos vairāk plašsaziņas līdzekļu nekā iepriekšējos gados, un mēs priecājamies, ka savu artavu šai sasniegumā ir ieguldījusi mūsu vienošanās ar MTG. Skatītāji varēs gūt īpaši plašu priekšstatu par spēlēm, un tā kā atlicis mazāk par gadu, līdzjutēji Latvijā var ar nepacietību gaidīt šo notikumu.»

Kā biznesa portālam «Nozare.lv» pastāstīja LTV projektu vadītājs Andris Ušackis, patlaban nekas nav mainījies. LTV pieder brīvā ētera televīzijas tiesības uz lielāko daļu no olimpiskajām spēlēm. LTV 7. kanāls Olimpiādei sekos līdzi 24 stundas diennaktī, veidojot speciālas reportāžas, ziņu izlaidumus un apskatus.

Ušackis piebilda, ka LTV kanālos būs redzamas visdažādākās sporta pārraides no olimpiskajām spēlēm, izņemot hokeja mačus.