Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Top 10: Dziesmu svētku populārākais ēdiens

Kārlis Anitens nocopē sievišķi un dodas pusdienās - bufetē kopā ar Baibu Sipenieci noskaidrosim, kādi ir 10 populārākie ēdieni Dziesmu svētku laikā.

Iepazīstoties ar aptaujas datiem, saldējuma «Klasika», kurš ir arī XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV deju svētku atbalstītājs, ražotājs «Premia FFL» izlēma katram svētku dalībniekam dāvināt pa saldējumam, visā svētku laikā bez maksas izdalot aptuveni 40 tūkstošus saldējumu.

«Katrs dziesmu un deju svētkiem gatavojas atšķirīgi. Kori gatavo dziesmas, deju kolektīvi iestudē dejas, tāpat arī saldējums «Klasika» ir īpaši gatavojies šiem svētkiem. Par godu tiem piedāvāsim gan gluži jaunu iepakojuma dizainu, gan arī jaunas garšas, kuras atklāsim vēlāk! Katrā ziņā esam centušies tikpat daudz, cik dziedātāji un dejotāji – tādēļ ar nepacietību gaidīsim tikšanos ar svētku dalībniekiem un apmeklētājiem jūlija sākumā,» uzsvēra Inga Bajāre, «Premia FFL» mārketinga daļas vadītāja.

Iepazīstoties ar pētījuma rezultātiem, jāsecina, ka dziesmu un deju svētku laikā gan to dalībnieku, gan skatītāju ēšanas paradumi ir dažādi. Svētku populārāko ēdienu topā aiz saldējuma ierindojās šašliks un frī kartupeļi, tradicionālie siltie ēdieni, pīrādziņi un smalkmaizītes, aukstā zupa, mājās gatavotas un līdzpaņemtas maizītes, svaigi dārzeņi, čipsi, rieksti un kaltēti augļi, hotdogi un burgeri.