Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par viltus spridzinātāja aizturēšanu apbalvo policistu

Pateicoties Rīgas Pašvaldības policijas vecākā inspektora Alena Agejeva augsti profesionālai rīcībai, tika atklāta un aizturēta persona, kas izteica spridzināšanas draudus Rīgas Starptautiskajā autoostā, portālu «Apollo» informēja Rīgas domē.

Domē informē, ka par paveikto Agejevam tiks piešķirta prēmija 60% apmērā no viņa mēnešalgas – tā šodien nolēma Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja.

Prēmija tiks izmaksāta no Rīgas Pašvaldības policijas budžeta līdzekļiem.

Agejevs, 22.aprīlī saņemot zvanu par ievietoto spridzekli autoostā, lai identificētu personu un izskaitļotu tās atrašanās vietu, izlēma pielietot operatīvās darbības metodes. Rezultātā tika iegūta informācija par vīrieša vārdu, vizuālo izskatu, orientējošo atrašanās vietu. Iegūtā informācija tika nodota Valsts policijas darbiniekiem, kuri personu aizturēja.

Rīgas Pašvaldības policija ir saņēmusi Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka Aleksandra Bukēviča vēstuli, kurā izteikta atzinība Agejeva augsti profesionālajai rīcībai.

Pret aizturēto sākts kriminālprocess.