Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Freibergs pastāsta, kas notika ģērbtuvē pirms spēles pret slovākiem

Latvijas hokeja izlases debitants Ralfs Freibergs uzskata, ka līdzjutējiem pasaules čempionāta laikā būs iemesls atkorķēt vismaz vēl dažus šampaniešus un uzvara pār Slovākiju nebūs pirmā un vienīgā.

«Treneris Toms Kūlens pirms spēle teica labu runu un tas mūs uzmundrināja. Divās pēdējās dienās puišiem galvas bija uz leju, bet, kad treneris ienāca ģērbtuvē un pateica runu, tas bija kaut kas īpašs,» «Apollo» izteicās aizsargs.

«Runa bija par cīņassparu un tamlīdzīgām lietām. Treneris teica, ka kādam šis varbūt ir pēdējais čempionāts. Bija dažādas domas, bet pēc uzrunas visi bija «uzvilkušies» un gatavi cīnīties. Viņš minēja arī Latvijas vārdu. Ģērbtuvē ienāca arī Federacijas prezidents Kirovs Lipmans, bet prēmijas netika piesolītas,» teica Freibergs.

Ralfs norāda, ka par Kristera Gudļevska stāšanos vārtos viņš uzzinājis ar preses starpniecību.

«Es izlasīju internetā, bet mums neviens neko neteica. Kristers labi nostāvēja, bija grūti, bet viņam ir īsts vārtsarga raksturs un ar viņu vārtos uzvarējām.»

«Pret slovākiem bija pirmā spēle, kad īsti spēlēju, biju maiņā ar Artūru Kuldu un treneris uzticējās. Ceru, ka arī turpmāk mans spēles laiks būs tik pat liels. Spēle bija laba un kā jau iepriekš esmu teicis, pārstāvēt Latvijas izlasi man ir ļoti liels gods,» atzina Freibergs.

Aizsargs saka, ka latviešiem neviens ceļu tāpat vien nedos, viss jāpanāk smagā cīņā.

«Slovāki pārsteidza ar to, ka viņi spēlēja vienkārši, pirms spēles likās, ka viņi spēlēs citādāk. Varbūt nenovērtēja mūs. Uzvarējām ne dēļ meistarības, bet dēļ cīņasspara. Lauris labi nospēlēja, guvām vārtus, smagi cīnoties. Viegli vārti turnīrā nav bijuši. Es ceru, ka līdzjutējiem būs iemesls atvērt vēl kādu šampanieti,» piebilda Freibergs.