Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Radiobalss Liene Bērziņa kļūs par seriāla «Superbēbis» varoni

TV raidījuma «Māmiņu klubs» «Superbēbis» ir skatītākais un gaidītākais projekts raidījuma ietvaros. Minieriālā «Superbēbis» skatītāji var seko līdzi kādai ģimenei no bērniņa gaidīšanas brīža un dzemdībām līdz pat gada vecumam. Šo seriālu nolemt turpināt un šoreiz tajā iesaistījusies TV un radio personība Liene Bērziņa (agrāk Zostiņa) ar vīru Kasparu Bērziņu.

«maminuklubs.lv» vēsta, ka piedzīvoti jau četri superbēbīšu stāsti un pirmā miniseriāla «Superbēbis» sērija ar Lienes un Kaspara Bērziņu piedalīšanos «Māmiņu klubā» būs skatāma jau 12. maijā.

«Vienai pašai ir grūti tikt galā, īpaši ar tām emocijām, kas šajā brīdī ir – kāpj un krīt, un asaras šķīst. «Māmiņu kluba» speciālisti man palīdz gan fiziski, gan emocionāli sagatavoties bērniņa piedzimšanai,» žurnālm «Vakara ziņas» atklājusi Bērziņa. «Es esmu sekojusi līdzi arī iepriekšējiem «Superbēbjiem» – tas ir jauks un nozīmīgs kopīgs piedzīvojums, ko varam pārdzīvot, sekojot līdzi varoņu ģimenēm. Tagad mūsu – Bērziņu – kārta dalīties savā pieredzē, jo es zinu, ka tas palīdzēs ne tikai man, bet arī kādam citam.»

«maminuklubs.lv