Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par pasaules labāko futbolistu Mesi veidos filmu

ASV filmu kompānija radīs filmu pēc Spānijas komandas «FC Barcelona» un Argentīnas izlases uzbrucēja Lionela Mesi biogrāfiskās grāmatas.

Beverlihilzā bāzētā kompānija «Epic Pictures Group» ir ieguvusi tiesības uz grāmatas «Messi: The Inside Story of the Boy Who Became a Legend.» (Mesi: Stāsts par puiku, kurš kļuva par leģendu) ekranizāciju.

Filma būs dramatizējums, balstoties uz grāmatu, ko sarakstījis Eiropas sporta žurnālists Luka Kaioli. Kompānija, kura tagad lūkojas pēc scenārija autora un režisora, nodrošinās tās izmaksas un veidošanu.

Grāmatā iekļautas intervijas ar Mesi ģimeni, treneriem un komandas biedriem, kā arī uzmanība pievērsta viņa augšanas hormona deficītam, kas futbolistam neļāva izstiepties garumā.

«Filma būs par pazemīgu zēnu, kurš pārvar savus fiziskos trūkumus, lai kļūtu par vienu no izcilākajiem spēlētājiem futbola vēsturē,» teikts filmu kompānijas paziņojumā.

Savukārt grāmatas autors Kaioli esot patīkami satraukts par filmas tapšanu.

«Mērķis ir izveidot atmiņā paliekošu un pozitīvu filmu, kas ļautu skatītājiem justies iedvesmotiem īstenot savus sapņus, lai arī cik neiespējami tie šķiet,» teicis «Epic Pictures Group» izpilddirektos Patriks Ēvalds.

Filma varētu tikt laista klajā nākamajā vasarā, kad Brazīlijā norisināsies 2014. gada Pasaules kauss futbolā.

Argentīniešu futbola superzvaigzne Mesi pēdējos četrus gadus atzīts par pasaules labāko futbolistu.