Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

9 pazīmes, kas liecina, ka laiks atrast mīļoto cilvēku

Vai neatceraties, kad pēdējo reizi bijāt randiņā? Vai vēlaties atrast otro pusi, bet jau tik ļoti esat pieradusi dzīvot viena, ka jebkādas izmaiņas biedē? Bet varbūt tagad ir īstais laiks kaut ko mainīt?

Paris.lv

Domās runājat ar ēdienu. «Sveiki, pīrādziņi, tūlīt es jūs apēdīšu!» – vai Jums tā nav bijis, ka domās skan līdzīgi teikumi? Vēl sliktāk, ka runāšana domās kļūst par murmināšanu un pat darbā skaļi pasakāt kaut ko līdzīgu. Nebrīnieties, ja darba kolēģi pēc šādām runām sāks uz Jums «šķībi» skatīties. Jebkurā gadījumā, ja pieķerat sevi runājam ar ēdienu, ziniet, ka Jums jau ir pienācis laiks atrast otru pusi. Ar mīļoto sarunāties taču ir daudz patīkamāk!

Ievērojat, ka kļūstat pārāk sīkumaina. Mēs visi dzīvojam pēc noteiktiem nerakstītiem likumiem. Piemēram, tikai Jūs zināt, ka Jūsu mājās papīrs ir jāizmet atsevišķā papīrgrozā, bet slapjie lietussargi jāatstāj pie durvīm, kamēr kļūs sausi. Kad sagaidāt viesus un viņi, nedod Dievs, pārkāpj kaut vienu Jūsu noteikumu, ne pa jokam saniknojaties.

Ja tā arī ir, Jums būtu jāiemācās sadzīvot ar citiem. Jauna cilvēka ienākšana Jūsu dzīvē var palīdzēt vismaz sākt mācīties sadzīvot ar citiem un nepievērst lielu uzmanību sīkumiem. Jaunās jūtas sniegs daudz labu emociju un nedomāsiet par nevietā noliktām mantām un citām nebūtiskām lietām.

To, ka Jums ir nepieciešams draugs, nodod «Google» Jūsu personīgajā datorā. Ievadot vārdus «kā atrast» Jūsu datora interneta meklēšanas laukā, parādās šādi varianti: «kā atrast mīlestību», «kā atrast otru pusi», «kā atrast princi baltā zirgā» un tamlīdzīgi. Ja tā ir, laiks skatīties patiesībai acīs. Dators nekļūdās – šādus pieprasījumus visbiežāk ievadāt meklēšanas laukā, bet tas nozīmē, ka jūtaties ļoti vientuļa. Jums jāzina, ka ir ļoti daudz veidu, kā atrast otru pusi. Pats svarīgākais – netērēt velti laiku.

Jūsu grāmatu plauktā nav vietas seksuālām spēlītēm, kas paredzētas vientuļniekiem. Vai, pārbaudot Jūsu konta izrakstu, pamanījāt, ka katru mēnesi apkaunojošu naudas summu iztērējat pieaugušajiem domātajos veikalos? Neskatoties uz to, savu seksuālo dzīvi labākā gadījumā varat uzskatīt par apmierinošu, bet apkārtējie Jums arvien biežāk saka, ka visu laiku burkšķat. Ja tā ir, pat nešaubieties, ka pienācis laiks atrast īsto dzīves draugu.

Jūs pošaties oficianta dēļ. Bārā, kuru bieži apmeklējat kopā ar draudzenēm, viens oficiants Jums mīļi uzsmaidīja. Protams, Jums pat prātā neienāca tāda doma, ka tas ir tikai darbs, bet tējas nauda noder ziedu iegādei viņa draudzenei. No tā laika uz šo bāru nekad neejat bez kosmētikas un svētku frizūras. Nelaime ir tā, ka apkārtējos potenciālos partnerus pat neievērojat. Ticiet, ja viņš vēl nav paprasījis Jūsu telefona numuru, nav vērts gaidīt. Paverieties apkārt – tik daudz vientuļu vīriešu!

Džonijs Deps ir vienīgais vīrietis, kuru Jūs gaidāt. Jā, piektdienas vakaru pavadīt pie televizora, skatoties kādu labu filmu, varbūt arī nav slikta doma vientuļniecei. Taču ļoti slikta doma šādi pavadīt visus piektdienas vakarus jau vairākus gadus pēc kārtas! Skaistajam kino aktierim patiešām nevajadzētu būt vienīgajam vīrietim Jūsu dzīvē, kuru gaidāt!

Neatceraties, kad pēdējo reizi kaislīgi skūpstījāties. Kaislīgi skūpsti? Kad tas bija? Ja ir pagājis vairāk nekā gads, kopš Jūs pie krūtīm glauda mīļotais vīrietis, atzīstiet, ka pagājis pietiekami ilgs laiks, lai varētu sadziedēt rētas, un ir īstais brīdis atrast otru pusi. Dzīve taču iegūst pavisam jēgu, kad blakus ir tuvs cilvēks...

Pēdējā Jūsu dzīves romantiskākā lieta ir iereibušu jauniešu klaigāšana pie veikala: «Hei, skaistulīt, kurp dodies?» Ikvienai sievietei patīk saņemt uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem. Bet, ja dziļi sirdī priecājaties pat par nepazīstamu iereibušu vīriešu «komplimentiem», ticiet, Jums ļoti pietrūkst pretējā dzimuma pārstāvju uzmanības. Labākais veids, kā atrisināt šo situāciju, ir atrast mīļoto cilvēku, kas Jums izrādīs uzmanību un rūpes, jo to patiešām esat pelnījusi.

Jūsu mamma arvien biežāk ieminas, ka savedīs Jūs ar draudzenes dēlu, un tas jau sāk kaitināt. Nu, tādas jau tās mammas ir... Jo Jums vairāk gadu, jo biežāk sāk tirdīt ar jautājumiem par precēšanos. Ja līdzīgi jautājumi no apkārtējo puses ir apnikuši, droši vien Jums jau sen nav drauga un pēdējais laiks aiziet uz randiņu. Kas zina, kad un kur satiksiet savu dzīves draugu...