Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Dāmas rāda vasaras tendences ar saviem sunīšiem

Nesen dzīvnieku draugi pulcējās uz «Pastaigu vasaras modes alejā» – sabiedrībā pazīstamu sieviešu un dzīvnieku modes skati tirdzniecības centrā «Spice Home», svinot dzīvnieku arēnas «Dino ARENA» viena gada jubileju.

Baltijas valstīs vienīgās tirdzniecības centrā izveidotās dzīvnieku pasākumu arēnas pirmo dzimšanas dienu atzīmēja ar vasaras apģērbu modes skati, kurā suņi demonstrēja dzīvnieku modes namiņa «Ļusi&Oļsi» šūtos apģērbus, bet saimnieces, kuru vidū bija dziedātāja Aija Andrejeva, t/k «Spice» direktore Iveta Lāce, aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone, skaistumkaraliene Liene Skulme, dziedātāja Kamilla, aktrise Maija Doveika un daudzas citas pazīstamas dāmas, demonstrēja zīmola Monton vasaras kolekciju.

«Ļusi&Oļsi Pets fashion» īpašniece Natālija Karaim par aktualitātēm suņu modē stāsta: «Šīs sezonas raksturīgākās tendences ir spilgtas krāsas un moderns raksts, kā arī katram apģērbam individuāls aksesuārs – ar rokām gatavota kaklarota vai siksniņa ar Swarovski kristāliem. Turklāt suņa tērpam jābūt saskaņotam ar saimnieces tērpu.»

Dziedātāja Aija Andrejeva novērtē arēnas darbību: «Man kā suņa īpašniecei šķiet jauki, ka Rīgā nu jau gadu darbojas dzīvnieku arēna. Tā ir vieta, kur regulāri satikties mājdzīvnieku saimniekiem, apmācīt savus mīluļus un arī noskatīt viņiem jaunus draugus dzīvnieku tirdziņā. Tā kā arēna atrodas tirdzniecības centrā, cilvēku izklaidi – iepirkšanos – var viegli saskaņot ar suņuka apmācībām.»

Pirmajā darbības gada «Dino ARENA» kļuvusi par iecienītu treniņu laukumu dzīvnieku mīļotājiem. Tajā tiek apmācīti jebkuras šķirnes suņi vecumā no trīs mēnešiem gan individuāli, gan grupās. Dzīvnieks pamatkomandas pietiekami labi saprot un izpilda jau pēc 12 pusstundu garām nodarbībām. Arēnā tiek organizēta arī sacensību suņu sagatavošana, un nedēļas nogalēs notiek ar dzīvniekiem saistīti pasākumi – suņu un kaķu demonstrējumi, izstādes un apmācības.