Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mainās žurnāla «Klubs» galvenais redaktors

Šodien žurnāla «Klubs» galvenā redaktora amatu pametis Juris Šleiers.

Šleiers sarunā ar biznesa portālu «Nozare.lv» teica, ka «Kluba» galvenā redaktora amatā sabijis «divus prezidenta termiņus», un uzskata, ka pienācis laiks doties tālāk, atstājot izdevumu, kas esot ļoti labā stāvoklī ar augošiem reklāmas ieņēmumiem, spējīgu redakciju un stabilu auditoriju.

Vadot žurnālu, viņš esot padarījis visu, ko vēlējies, un atstāj «Kluba» tālāko attīstību tās komandai. Kā izriet no ierakstiem īso vēstījumu sociālā tīklā «Twitter», žurnāla galvenā redaktora amatu pārņems Aivars Pastalnieks, kurš patlaban ir viens no «Kluba» redaktoriem.

Šleiers neatklāja savus nākotnes plānus pēc vasaras, vienīgi sakot, ka trenēsies rudenī paredzētajam Tallinas maratonam. «Nordea» Rīgas maratonā viņš nepiedalīšoties, jo trenēšanos tam traucējusi ziemā lauztā roka.

Šleiers bijis «Kluba» redaktors kopš 2004.gada augusta, liecina viņa profils sociālā tīklā profesionāļiem «Linkedin».

«Nozare.lv» neizdevās sazināties ar «Kluba» izdevēja, izdevniecības «Santa» īpašnieci Santu Anču, lai uzzinātu viņas viedokli par pārmaiņām «Kluba» vadībā.

Jau ziņots, ka Latvijas medijos pēdējos mēnešos bijušas vairāku redaktoru maiņas - pēc nepilniem pieciem mēnešiem aizgājis avīzes «Diena» galvenais redaktors Aigars Freimanis, aprīļa sākumā no darba tika atbrīvota avīzes «Dienas Bizness» galvenā redaktore Indra Lazdiņa. Martā tika iecelta jauna Latvijas Televīzijas valde ar Ivaru Belti priekšgalā.