Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Frīdis: «Harley-Davidson» savam īpašniekam nekad nebūs pabeigts

Atzīmējot leģendāro ASV motociklu Eiropas tūres «Demo Truck» viesošanos Latvijā, vairākiem sabiebrībā zināmiem cilvēkiem tika sniegta iespēja kopā ar H.O.G. kluba biedriem doties braucienā ar vairākiem populārā motociklu zīmola 2013.gada modeļiem. Tūres ietvaros vēl tikai divas dienas ikviens moto cienītājs var pieteikties testa braucieniem ar jaunajiem «Harley-Davidson» motocikliem.

Tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā raidījuma «Zebra» pārstāvis Ģirts Timrots, pasniedzējs un «Radio Skonto» rīta programmas vadītājs Valdis Melderis, Rīgas Tūrisma attīstības biroja vadītājs Gastons Neimanis un vēl citi devās aptuveni 150 kilometru garā braucienā pa Jūrmalciemu ceļiem, izbaudot kalnaino Šlokenbekas asfaltu un Smārdes nelīdzenums. Ikvienam brauciena dalībniekam bija iespēja izmēģināt visus 23 «Demo Truck» tūres motociklus.

Pasniedzējs un «Radio Skonto» rīta programmas vadītājs Valdis Melderis, atzina, ka līdz šim nebija braucis ar «Harley-Davidson» un viņš bija patīkami pārsteigts par «Sportster Forty Eight» dinamiku un tā agresīvo raksturu. «Tas ir mans motocikls par visiem 100%,» pārliecību pēc izbraucienā pavadītas dienas ar šo motociklu pauž Melderis.

Ģirts Timrots, kā arī viņa amata brālis Ilmārs Līkums, pēc izbrauciena atzina, ka visi motocikli ir iekārojami, taču par gana lepnu atzinuši nepārspējamo «Harley-Davidson Softail Breakeout». Savukārt TV raidījuma «Motociklsti» vadītājs Arnis Blodons vairāk pieturējās pie klasiskām līnijām un sev kā tīkamāko nolūkojis «Harley-Davidson Softail Slim» ar krosa stūres izliekumu.

«Latvijas Moto klubu» asociācijas prezidents Aivars Freimanis jeb Frīdis iespaidus par jaunajiem «Harley-Davidson» motocikliem pauda filozofiski, atgādinot, ka «Harley Davidson» motocikls savam īpašniekam nekad nevar būt pabeigts. Tas vienmēr ir jāpapildina. Un «Demo Truck» tūre ir tā reize, kurā, izmēģinot tik daudz motociklus, vari saprast ko īsti vēlies.»

«Demo Truck» tūre, kas ir ikgadējs pasākums daudzās Eiropas valstīs, Latvijā viesojas pirmo reizi. «Nākamās divas dienas visus tūres motociklus varēs izmēģināt interesenti, kuriem ir atbilstošas A kategorijas tiesības un kuri ir pieteikušies testa braucieniem,» norāda «Motofavorīts» pārstāvis Gatis Panavs.

Divas dienas pēc kārtas, 10. un 11. maijā, no plkst. 10.00 līdz 19.00, ikviens motociklu fans, iepriekš piesakoties, varēs doties 30 – 40 minūšu ilgā testa braucienā ar dažādiem «Harley-Davidson» motociklu modeļiem: «Dyna», «Sportster», «Softail», «V-Rod», «CVO» un «Touring».

Tiem moto cienītājiem, kuriem vēl nav motociklu vadītāja apliecība, būs iespēja kādu no «Harley-Davidson» modeļiem izmēģināt unikālā «Jumpstart» stendā. Tas ir īpašs statīvs, kurā ievietoto motociklu var iedarbināt, tam var pārslēgt ātrumus, bet īpaši uzstādīts ventilators imitē sajūtas, kādas tiek piedzīvotas uz reāli braucoša motocikla.

Testa braucienu rīkotāji atgādina, ka ierodoties uz testa braucieniem, motociklistam ir jābūt atbilstošam ekipējumam un apģērbam, ieskaitot aizsargķiveri gan vadītājam, gan pasažierim; obligāts nosacījums – derīga A kategorijas motocikla vadītāja apliecība.