Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Pirmā laulību ceremonija televīzijas tornī 97 metru augstumā

Televīzijas tornī sestdien, 11.maijā veiksmīgi noritējusi pirmā laulību ceremonija, kurā «Jā!» vārdu viens otram teica Sanda un Ivo - konkursa, ko rīkoja Rīgas televīzijas un radio tornis sadarbībā ar kāzu portālu «precos.lv» uzvarētāji, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

Kā aģentūrai LETA īsi pirms gaidāmās kāzu ceremonijas atzina laimīgais pāris, «mediju uzmanība ir kā punktiņš uz «i», vēl papildu stress, ar ko mēģinām tikt galā. Bet esam apmierināti, jūtamies lieliski - paši gribējām un arī dabūjām tādu asumiņu».

Jaunais pāris gada sākumā ieguva ekskluzīvu iespēju salaulāties augstākajā publiski pieejamajā skatupunktā Rīgā - televīzijas torņa skatu platformā. Skatu laukums atrodas 97 m virs Zaķusalas un no tā var labi pārredzēt Vecrīgu, Rīgas centru un Pārdaugavu, kā arī labos laika apstākļos ir iespējams redzēt Siguldas augstākos punktus, Rīgas jūras līci un kuģus tajā.

Iespēju būt vienīgajiem, kam tuvākajā laikā tiks atļauts laulāties televīzijas tornī, pāris sīvā balsošanā ieguva «www.draugiem.lv/tvtornis» lapā, kur abu iepazīšanās stāsts saņēma 1498 portāla lietotāju balsu.