Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miera ielā jau otro gadu notiks pilsētas festivāls «Miera ielas Vasarsvētki»

Sestdien, 18.maijā, Miera ielā no plkst.11 līdz 23 notiks radošā kvartāla «Miera ielas Republika» rīkotais pilsētas festivāls «Miera ielas Vasarsvētki», kas posmā no Brīvības ielas līdz Rīgas pilsētas Dzemdību namam ar dažādām aktivitātēm notiks jau otro gadu.

Pasākums solās būt bagāts ar kultūras un izklaides programmu, kas piepildīs ielu ar radošu un pozitīvu gaisotni visas dienas garumā, iesildot tuvojošos Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu.

Aktīvās atpūtas cienītājus gaidīs «Rīgas Velo Fixed Mini Race» šķēršļu velotrase, kā arī «Piens velo» treks. Pasākuma laikā darbosies arī Rīgas Veloservisa mazais velo traumpunkts, savukārt Ceļu satiksmes drošības direkcijas pagalmā notiks velosipēdu reģistrācija un citas ar velo saistītas aktivitātes.

«Miera ielas Vasarsvētki» ir kļuvuši par jaunu tradīciju Miera ielā, kur valda rosīga atmosfēra un vienlaikus arī miers.