Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Poļina Jeļizarova: Es zinu, ko es vēlos un, manuprāt, tā ir laime

Latvijas 3000 metru šķēršļu distances skrējēja Poļina Jeļizarova intervijā portālam «Apollo» neslēpj prieku, ka viņa palikusi sportā un atradusi savus mērķus.

Pēc pagājušās sezonas, kurā Jeļizarova vairākkārt laboja Latvijas rekordu, treneris Viktors Lācis izteicās, ka audzēknes ambīcijas esot pieaugušas vismaz divreiz.

«Agrāk es tāda nebiju, man nebija mērķu,» atzīst Poļina. «Man ir liels prieks, ka tagad dzīvē esmu atradusi sev mērķus, esmu atradusi arī pati sevi. Es zinu, ko es vēlos un, manuprāt, tā ir laime, jo manā dzīvē svarīgākais ir pašrealizācija

«Jā, manā karjerā bija posms, kad apsvēru iespēju pārtraukt sportošanu. Īpaši pat negribas atcerēties to laika periodu. Domāju, ka tāds posms ir visiem sportistiem. Tolaik man nebija rezultātu un nebija arī laba veselība, tādēļ domāju, kāpēc gan man vispār turpināt?» atceras 24 gadus vecā sportiste.

«Nebija tā, ka kādam vajadzēja mani pierunāt vai pārliecināt palikt skriešanā. Treneris man vienkārši pateica: «Tā ir tava izvēle, taču es zinu, ka tu vēlāk nožēlosi, ja pametīsi skriešanu.» Pēc tam sēdēju kafejnīcā un domāju, līdz beidzot piezvanīju trenerim un teicu, ka palikšu,» stāsta Jeļizarova.

P.S. Tuvākajā laikā portālā «Apollo» varēsiet lasīt pilnu interviju ar talantīgo 3000 metru šķēršļu skrējēju Poļinu Jeļizarovu.