Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas izlase Helsinkos: <i>Who's hot and who's not</i>

Latvijas hokejistiem pasaules čempionātā jāaizvada, visticamāk, ne vairāk par divām spēlēm, bet «Apollo» ielūkojās izlases spēlētāju statistikā. Jāatzīst, ka priecāties nav pamata un skaitļi nemelo, taču ir teiciens, ka negatīva pieredze arī ir pieredze.

No 22 pieteiktajiem laukuma spēlētājiem pie punktiem tikusi puse, līderos izvirzoties Laurim Dārziņam (4+1). Seko Jānis Sprukts ar trīs rezultatīvām piespēlēm, bet pa diviem punktiem iekrājuši Artūrs Kulda un Mārtiņš Cipulis (abiem 1+1). Pie punktiem nav tikuši 11 spēlētāji.

Nepatīkama aina redzama, kad ieskatāmies lietderības koeficenta ailītē. Izņemot Kristapu Sotnieku (+1), Kobu Jasu, Gintu Meiju un Lauri Dārziņu (0), visiem pārējiem šis rādītājs ir negatīvs. Krišjānim Rēdliham -7, Kuldam -6, Ronaldam Ķēniņam -5, bet Robertam Jekimovam un Mikam Indrašim -4.

Visvairāk minūšu uz ledus pavadījis Rēdlihs - 117:19, aiz viņa Kulda - 113:51, bet seko Kristaps Sotnieks - 105:39. No uzbrucējiem līderos ir Jānis Sprukts ar 93 minūtēm un 22 sekundēm. Rēdlihs ir līderis vidēji mačā nospēlētajās minūtēs - 23:27. Vismazāk uz ledus vidēji spēlē pavadījis Koba Jass (5:26), taču viņš nospēlējis tikai trīs spēles.

Skaitliskajā vairākumā ir gūti divi vārti (Zemgus Girgensons, Dārziņš), kas sastāda 11,7%. Pa vārtiem visvairāk ir metis Dārziņš (22), seko Cipulis ar 17 metieniem un Indrašis ar 10. Vismazāk reižu vārtus apdraudējis Juris Štāls - viens raidījums vārtu rāmī.

Rupjākais izlases hokejists ar 29 soda minūtēm ir Cipulis, Armandam Bērziņam 27 minūtes, bet Mārim Jasam astoņas. Astoņi laukuma spēlētāji ne reizi nav devušies uz noraidīto soliņu.

Vārtsargu statistikā redzami šādi cipari: Edgars Masaļskis nospēlējis 140 minūtes, Kristers Gudļevskis 120, bet Māris Jučers 40.

Masaļskis bijis vienīgais vārtsargs, kurš ir pieteikumā ierakstīts uz visām piecām līdzšinējām spēlēm, Gudļevskis saģērbies uz trim mačiem, tikmēr Jučers uz diviem.

Masaļskis ielaidis 12 vārtus, Gudļevskis piecus, savukārt Jučers pārspēts četras reizes. Atvairīto metienu procents visaugstākais ir Gudļevskim (91,80), seko Jučers (83,33) un Masaļskis (80,33).

Gudļevskis vidēji mačā ielaidis 2,50 vārtus, Masaļskis 5,14, bet Jučeram seši vārti vienā spēlē. Pie uzvaras ticis vienīgi Gudļevskis, palīdzot izlasei pārspēt Slovākiju.