Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apjomīgā konferencē Latvijas un ārvalstu eksperti pētīs krīzes sociālo ietekmi

Nākammēnes, 3.jūnijā, Rīgā notiks apjomīga konference, kuras mērķis ir izpētīt krīzes sociālo ietekmi, jo īpaši attiecībā uz nodarbinātību, un izvērtēt, kā valsts var atgriezties pie augsta nodarbinātības līmeņa un ierobežot krīzes nelabvēlīgo ietekmi uz sociālo saliedētību.

Kā aģentūru LETA informēja Sociālo pakalpojumu aģentūras pārstāve Linda Sapegina, konferencē «Atgriežoties pie izaugsmes: liekot pamatus iekļaujošai izaugsmei Latvijā» piedalīsies vairākas Latvijā ļoti labi zināmas personības, kā arī ārvalstu viesi. Pasākumu ar uzrunu atklās premjerministrs Valdis Dombrovskis (V), vēlāk par galvenajiem izaicinājumiem un konferences ieguldījumu runās labklājības ministre un Nodarbinātības valsts aģentūras direktore, Eiropas Komisijas nodarbinātības, sociālo lietu un integrācijas komisārs Lāslo Andors un Pasaules Bankas pārstāve Ana Revenga.

Savukārt par attīstību Eiropā stāstīs Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāta pārstāvis un Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas runaspersona.

Pasākumā piedalīsies arī Pasaules Bankas Centrālās Eiropas un Baltijas valstu direktore un daudz citu ārvalstu ekspertu, tostarp no Lielbritānijas, Nīderlandes un Vācijas.

Konference ilgst līdz pat plkst.16.45 un noslēgsies ar diskusiju par secinājumiem un turpmāko rīcību negatīvās krīzes sociālās ietekmes mazināšanā.