Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 13.-19. maijs

Nedēļas horoskops: 13.-19. maijs

 • AUNS Sākot no pirmdienas, nebūsi sevišķi labā noskaņojumā. Emocijas valdīs par tevi vairāk nekā prāts. Centies atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām kā darbā, tā arī mājās. Vēlams vairāk pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem un neatstāt neko uz vēlāku laiku. Sirdī brīvie Auni meklēs iespējas iepazīties un padarīt savu ikdienas dzīvi krāsaināku un kaislīgāku. Šonedēļ vēlams atturēties no alkohola lietošanas.
 • VĒRSIS Šī solās būt visnotaļ aktīva un notikumiem bagāta nedēļa. Ja aktīvi darbosies, tad arīdzan sasniegsi visu iecerēto. Tu labprāt darbosies ar pārbaudītām vērtībām. Galvassāpes var sagādāt jaunāko tehnoloģiju pielietošana. Labs laiks, lai paplašinātu savu redzesloku, apmeklētu profesionālās pilnveidošanās kursus, dažādas studijas. Kāds Vērsis kravās somas, lai dotos braucienā ārpus dzimtenes robežām.
 • DVĪŅI Labs laiks, lai veidotu jaunus kontaktus, meklētu sadarbības partnerus, sponsorus kā dzimtenē, tā arī ārpus tās. Iespējams, kāds Dvīnis būs uzsācis romānu darba vietā. Pats būsi sajūsmā par jaunajām attiecībām, taču pielūko, lai tas neietekmē tavas darba spējas negatīvā plānā. Tu lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Sestdienu, svētdienu veltīsi kārtīgai atpūtai.
 • VĒZIS Diezgan smags periods, sevišķi jau tiem zīmes pārstāvjiem, kas mācās vai gatavojas aizstāvēt kādu darbu. Diemžēl galvassāpes var sagādāt materiālas dabas jautājumi, to risināšana. Iespējams, nolemsi meklēt papildus peļņas iespējas. Visnotaļ veiksmīgs laiks politiķiem. Vēlams nodalīt privāto dzīvi no darba lietu kārtošanas. Brīvdienās vari nodoties fiziskām aktivitātēm.
 • LAUVA Visnotaļ veiksmīgs laiks, lai attīstītu sevi, savas spējas un talantus un pierādītu tos arī plašākam sabiedrības lokam. Svarīgi būs nepadoties slinkumam, bet saņemt sevi rokās un paveikt visu iecerēto. Centies atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām, īpaši jau attiecībās ar saviem vistuvākajiem līdzcilvēkiem. Šonedēļ, iespējams, ne reizi vien apmeklēsi mākslas, kultūras pasākumus.
 • JAUNAVA Nedēļas pirmajās dienās nebūsi sevišķi labā noskaņojumā, taču sākot no trešdienas viss pamazām saies atpakaļ savās sliedēs! Centies atturēties no līdzcilvēku kritizēšanas, ja nevēlies, lai tas nāktu ar laiku arī tavā virzienā. Veiksmīgāk šis laiks paies tām Jaunavām, kas vada pašas savu privāto biznesu vai darbojas pedagoģijas jomā. Privātajā dzīves novitātes nav gaidāmas. Pievērs vairāk uzmanības savam veselības stāvoklim.
 • SVARI Šī nedēļa solās būt panākumiem pārbagāta, sevišķi, ja nepadosies un saņemsi visus spēkus vienkopus, lai aktīvi varētu darboties un tiekties uz saviem nostādītajiem mērķiem. Vari ņemt dalību kādā jaunā projektā, tā izveidē. Sevišķi veiksmīgi padosies finanšu darījumi ar ārzemēm. Iespējams, tevi vairāk aizraus netradicionāla rakstura tematikas. Nav izslēgts, ka nolemsi uzsākt attiecīgus kursus.
 • SKORPIONS Šajā nedēļā ne reizi vien tiksi nostādīts kādas smagas izvēles vai lēmuma priekšā. Nebūsi labā noskaņojumā. Iespējams, uzvedīsies pārlieku izaicinoši un tādējādi ne reizi vien nonāksi kādā konfliktā ar līdzgaitniekiem. Vēlēsies gūt atbalstu no mīļotā cilvēka puses un visticamāk to arī saņemsi. Brīvie Skorpioni tieksies pēc jauniem romantiskiem un kaisles pilniem piedzīvojumiem.
 • STRĒLNIEKS Iespējams, būsi nostādījis jaunus mērķus, uz kuriem tiekties. Tu ne mirkli nespēsi nosēdēt rokas klēpī salicis. Sieviešu kārtas pārstāves lielu vērību pievērsīs savam ārējam tēlam. Nav izslēgts, ka pat nolems pamainīt savu imidžu par visiem simts procentiem. Attiecībās ar izredzēto valdīs harmonija un saskaņa. Sestdienu, svētdienu nolemsi pavadīt izklaidējoties pēc pilnas programmas.
 • MEŽĀZIS Daudz sava brīvā laika pavadīsi, pārdomājot savu dzīvi, pagātnes un nākotnes jautājumus. Tev patiks filozofēt par globāliem jautājumiem. Iespējams, nolemsi apmeklēt kādu domubiedru grupu. Tu labprāt strādāsi komandā. Strauji uzlabosies tavs materiālais stāvoklis. Nav izslēgts, kāds Mežāzis nedēļas izskaņā sāks kravāt koferus, lai dotos izbraucienā ārpus dzimtenes robežām.
 • ŪDENSVĪRS Veiksmīga nedēļa. Tavs noskaņojums būs dzīvespriecīgs un pozitīvs. Apbursi ne vienu vien līdzcilvēku ar savu plašo smaidu un sirsnīgumu. Lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Vari veidot jaunus kontaktus, meklēt sadarbības partnerus, sponsorus kā dzimtenē, tā arī ārzemēs. Privātajā dzīves jomā diemžēl neies tik gludi kā vēlētos. Atturies no pārmērīgas alkohola lietošanas.
 • ZIVIS Tavs garastāvoklis būs fantastisks. Nav izslēgts, ka nolemsi izmantot savas atvaļinājuma iespējas, lai pavadītu pēc iespējas vairāk laika kopā ar savu mīļoto cilvēku. Beidzot jutīsies novērtēts un mīlēts. Tu tieksies pēc stabilitātes it visā, kas valda tev apkārt. Kāds zīmes pārstāvis nolems uzsākt jaunus kursus, studijas, lai uzspodrinātu savas profesionālās zināšanas un iegūtu jaunus kontaktus.