Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sāks remontdarbus ceļu posmos Cēsu un Cempu ielā

Tiks sākti ielu remontdarbi Cēsu un Cempu ielā Valmierā. Ielas virsmas apstrāde 3200 kvadrātmetru platībā notiks Cēsu ielas posmā no dzelzceļa uzbēruma līdz Kauguru ielai, tiks veikta arī ielas virsmas apstrāde Cempu ielas rotācijas aplī, kā arī posmā no Cempu ielas rotācijas apļa līdz Brenguļu ielai, aģentūru «LETA» informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Dace Jase.

Lai veiktu ielu remontdarbus, satiksme netiks slēgta, bet būs vietēji satiksmes ierobežojumi, norādīja Jase.

Kopumā ielas seguma apstrāde, labojot bedres un uzklājot šķembu seguma virskārtu, šajā posmā tiks veikta 15 500 kvadrātmetru platībā. Ielu remontdarbus plānots veikt arī Rīgas ielas posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Georga Apiņa ielai, atklāja Jase. Te esot paredzēts ieklāt jaunu asfalta virskārtu 850 kvadrātmetru platībā.

Kā pastāstīja Jase, šis ielas posms izbūvēts 2005.gadā un, atbilstoši ceļu būves speciālistu atzinumiem, vidējais dilumkārtas kalpošanas laiks atkarībā no satiksmes intensitātes ir no septiņiem līdz astoņiem gadiem, pēc kuriem ir jāveic ielas periodiskā uzturēšana un virskārtas seguma maiņa, lai izvairītos no tālākiem asfalta seguma bojājumiem.

Darbus veiks akciju sabiedrība «Ceļu pārvalde», un iecerēts, ka ielu remontdarbi šajos posmos tiks pabeigti trīs nedēļu laikā. Ielu remontdarbu izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta. Kopumā ielu uzturēšanai un remontdarbiem Valmieras pilsētas pašvaldības 2013.gada budžetā ir paredzēts aptuveni 767 700 latu.


Satiksmes ierobežojumi