Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākas seksīgākā dibena Latvijā meklējumi

Liepājas stilīgākais kokteiļbārs «Red Sun Buffet» kopā ar žurnālu «FHM» arī šogad meitenes aicina pieteikties konkursam «Seksīgākais dibens 2013». 

Pirmo reizi Latvijas seksīgākā dibena īpašniece tika noskaidrota pagājušajā vasarā, kad ar vislielāko interneta balsu skaitu un augstāko žūrijas vērtējumu piecu finālistu konkurencē pirmajā vietā ierindojās rīdziniece Līva Bērziņa. Arī šogad, tuvojoties vasarai un pludmales sezonai, pieteikties konkursam tiek aicinātas visas skaistās, par sevi pārliecinātās sievietes.

Konkurss ir pierādījums tam, ka skaistas sievietes nav tikai uz žurnālu vākiem un reklāmās. Latvijā skaista sieviete ir ikkatra, kura māk un nebaidās sevis pasniegt, uztur sevi formā un ar savu piemēru motivē arī citas darīt tieši tāpat.

Šis konkurss ir iespēja nokļūt žurnāla «FHM» lapaspusēs gan studentei, gan pārdevējai, gan uzņēmējai, gan mājsaimniecei. Uzvarētāja tiks arī pie saulaina ceļojuma uz kādu vasarīgu valsti, ko dāvās tūrisma aģentūra AP SAULI («apsauli.lv»). Arī šoreiz dalībnieces izvērtēs, apģērbs, saposīs un fotografēs «liepājnieku» komanda – fotogrāfs Jānis Reinfelds, apakšveļas zīmols Lauma, stiliste un modeļu aģentūras «T-Models» īpašniece Tatjana Jaremčuka, grima mākslinieces no «GA Studio».

  • Iepazīties ar konkursa nolikumu var kokteiļbāra «Red Sun Buffet» mājas lapā «redsunbuffet.lv».
  • Pieteikumus sūtīt līdz 26.maijam uz adresi «redsunbuffet@hotmail.lv».