Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizturētas personas, kas izplatīja viltotu «Zepter» produkciju

Policija aizturējusi personas, kas Latvijas teritorijā izplatīja traukus un nažus, kuri tika pasniegti kā starptautiskā uzņēmuma «Zepter» produkcija, portālu «Apollo» informēja «Zepter International Baltic» pārstāvji.

Šā gada aprīlī uzņēmums «Zepter International Baltic» sāka saņemt informāciju no vairāku Latvijas pilsētu iedzīvotājiem par apšaubāmas produkcijas ar zīmolu «Zepter» izplatīšanu tirdzniecības centru autostāvvietās un degvielas uzpildes stacijās. Izpētot iegūtās ziņas un apskatot pārdoto preču paraugus, uzņēmuma «Zepter International Baltic» pārstāvji konstatēja, ka neviens no virtuves mājturības priekšmetiem, kas iegādāts uz ielas, nav uzņēmuma Izstrādājums, un vērsās Latvijas Republikas tiesībaizsardzības iestādēs.

Pateicoties policijas profesionālai un tūlītējai rīcībai, tika veikts kontrolpirkums un aizturētas personas, kas izplatīja traukus un galda piederumus, uzdodot tos par uzņēmuma «Zepter» ražojumu.

Aizturētie ir Polijas pilsoņi - kāds Mihals un Madrins, kas apgalvo, ka viltotās preces iegādājušies Polijā un pēc tam pārdevuši Latvijas teritorijā, stādoties priekšā kā uzņēmuma «Zepter» produkcijas oficiālie izplatītāji. Piedāvāto preču ievērojami zemāko cenu viņi izskaidroja ar to, ka šie ir izstādes paraugi, kurus nedrīkst vest pāri robežai.

Uzņēmums «Zepter International Baltic» ir pateicīgs Latvijas Republikas Ekonomikas policijas darbiniekiem par profesionālo rīcību. «Mēs izsakām īpašu pateicību arī Latvijas iedzīvotājiem, kas ziņoja par krāpšanas gadījumiem, rakstīja iesniegumus policijai un sniedza visu viņu rīcībā esošo kontaktinformāciju. Mēs ceram, ka pēc šīs policijas operācijas krāpšanas gadījumi neatkārtosies, tomēr aicinām allaž būt piesardzīgiem un vienmēr kritiski izvērtēt aizdomīgus piedāvājumus ietaupīt, jo «Zepter» produkciju nevar nopirkt uz ielas no nejauša garāmgājēja,» saka «Zepter International Baltic» valdes loceklis Konstantīns Tjagņirjadko.

Uzņēmums «Zepter International Baltic» lūdz visus, kas cietuši no aizturēto darbībām, un tos, kas saskārušies ar citiem līdzīgiem «oficiālajiem pārstāvjiem», kuri strādā, izmantojot šādu shēmu, vērsties policijā vai «Zepter International Baltic» galvenajā birojā pa e-pastu office@zepter.lv vai tālruni +371 80007222. Piezvanot pa šo tālruņa numuru, iespējams arī pārbaudīt, vai persona, kas uzdodas par uzņēmuma darbinieku, patiešām to pārstāv.